16 Nisan 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ZyXEL’le Evlerde Sınırsız Eğlence
01 Mayıs 2012 Salı 13:40

ZyXEL’le Evlerde Sınırsız Eğlence

Dünyanın önde gelen iletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcılarından ZyXEL, medya sunucu, router, erişim noktası ve ağ adaptörleri ile eğlenceyi evin her köşesinde yaşatıyor.

Büyük bir hızla gelişen ev eğlencesi çözümleri sayesinde, evin neresinde olursa olsunlar, kolaylıkla fotoğraf, video ve müzik dosyaları depolanabiliyor ve hatta PC’yi açmaya gerek bile kalmadan dosyalar görüntülenebiliyor.
PC, depolama cihazı ve HD TV’nin evin neresinde olduğu hiç önemli değil. ZyXEL Dijital Medya Adaptörü ile film, video ve fotoğraflar kolayca paylaşılabiliyor. ZyXEL Kablolu LAN Adaptörü ve Kablosuz Access Point cihazları sayesinde mevcut genişbant ağ çok daha performanslı bir şekilde kullanılabiliyor.
Yüksek performanslı kablosuz router ve kablosuz medya streaming cihazı ile desteklenen, medya sunucu ve dijital medya oynatıcı içeren ZyXEL dijital ev eğlencesi çözümleri, sınırları zorlayarak yeni bir çağ açıyor. ZyXEL’in güçlü çözümleri sayesinde HD görüntülerde bile hiçbir kesinti ya da gecikme söz konusu olmuyor.
Geniş bir dosya formatı yelpazesini destekleyen ZyXEL Dijital Medya Adaptörü, evdeki kablosuz ağı kullanarak, PC ve medya sunucudaki HD filmleri ve müziği TV’ye ya da müzik sistemine taşıyor.
Kolaylaştırılmış multimedya yönetimi
ZyXEL’in entegre ev ağı çözümü multimedya yönetimini oldukça kolay bir hale getiriyor. Kullanıcı dostu bir arayüzle desteklenen yüksek performanslı ve son derece etkili bant genişliği yönetimi özelliklerine sahip ZyXEL router’lar, evdeki tüm cihazların birbirine bağlanmasını sağlarken, güvenli bir İnternet erişiminin de kapılarını açıyor. Bu sisteme eklenecek ZyXEL Powerline Ethernet Adaptörleri ise evdeki İnternet ağının kapsamını sorunsuzca genişletmeye yardımcı oluyor.
Bir medya sunucu ile kombine edilen ZyXEL Router sayesinde bilgisayarı açmaya gerek bile kalmadan tüm dosyalara erişilebiliyor. Medya sunucuda depolanan fotoğraf ve videolar Flickr ve YouTube’a otomatik olarak yüklenerek, dakikalar içinde paylaşıma hazır hale geliyor.
ZyXEL Medya Sunucu ile DLNA uyumlu bir medya oynatıcıdaki müzik ve videolara kolaylıkla erişip oynatılabiliyor ve paylaşılabiliyor. ZyXEL Medya Sunucu’nun kullanıcı dostu arayüzü, dosya indirme / yükleme ve yedekleme gibi zaman alan işlemlerin birkaç tıkla gerçekleştirilebilmesini sağlıyor.
Her odada müzik keyfi
ZyXEL Kablosuz Adaptör, evin her köşesinde müzik dinleyebilme keyfini beraberinde getiriyor. Bu sayede iPad ya da dizüstü bilgisayar gibi taşınabilir cihazları oynatıcı olarak kullanarak İnternet radyosu dinlemek ve ZyXEL Medya Sunucu’da saklanan müzik dosyalarına erişmek mümkün olabiliyor.
iPhone gibi Dijital Medya Kontrolcüsü (DMC) özelliğine sahip bulunan bir cihazı uzaktan kumanda olarak kullanarak ZyXEL Dijital Medya Adaptörü’nü kontrol etmek mümkün olabiliyor. Böylece, ZyXEL Medya Sunucu’daki müzik, başka bir odada bulunan DLNA özellikli müzik sisteminde ya da TV’de oynatılabiliyor. Benzer şekilde, kullanıcı isterse medya sunucudaki müziği iPhone’undan da dinleyebiliyor.
Evin her köşesinde aynı eğlence
Geniş bir kapsama alanı sunan ZyXEL’in kablosuz çözümleri ile evin içinde de bahçesinde de içerikler hiçbir kesintiye uğramadan kullanılabiliyor. Böylece iPod gibi taşınabilir cihazlarla kablosuz ev ağına bağlanarak medya sunucudaki ya da bilgisayardaki fotoğrafları paylaşmak son derece kolay bir hale geliyor.
ZyXEL Router, daha fazla paylaşım isteyen kullanıcılara daha fazlasını da sunuyor. Yazıcı ya da depolama cihazı gibi USB cihazları ZyXEL Router’a bağlayarak, yazıcıdan çıkış almak ya da depolama cihazındaki dosyalara erişmek kablosuz olarak mümkün olabiliyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları