23 Ocak 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ZyXELin Yeni Çözümleri CeBiT 2012de
27 Şubat 2012 Pazartesi 20:40

ZyXEL'in Yeni Çözümleri CeBiT 2012'de

Dünyanın önde gelen iletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL, gelişmiş ağ mimarisi ve İnternet çözümlerini 2012 CeBIT’te tanıtacak.

Dünyanın önde gelen iletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL, 6-10 Mart tarihlerinde Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen 2012 CeBIT’te, gelişmiş ağ mimarisi ve İnternet çözümlerini tanıtmaya hazırlanıyor. ZyXEL’in 2012 CeBIT standı, 13’üncü Salon C58’de yer alıyor.

Gelişmiş genişbant ağ teknoloji ve mimarilerini içeren kapsamlı ZyXEL İnternet ürün ve çözümleri, yüksek düzeyde güvenilirlik, esneklik, uygulanabilirlik ve performans özellikleri sunuyor. ZyXEL, 2012 CeBIT’te, servis sağlayıcılar ve operatörler için geliştirilen yeni mimarisi Evim Evim Akıllı Evim'i de tanıtacak. Son derece güçlü bir uygulanabilirliği olan bu yeni mimari, servis sağlayıcıların ve operatörlerin lisanslı ve çok yönlü akıllı ev uygulamaları ile servisler geliştirmelerini sağlıyor. Şirketler bu sayede kullanıcı başına ortalama gelirlerini yükselttikleri gibi, müşteri sadakati için de önemli bir adım atmış oluyorlar. Küresel standartlarda iş ortakları tarafından desteklenen gelişmiş yazılımlar ve aygıt yazılımları ile birlikte sunulan Evim Evim Akıllı Evim konseptine ait akıllı ev uygulamaları, 2012 CeBIT’te canlı demonstrasyonlarla tanıtılacak.

CeBIT 2012’de öne çıkacak konulardan biri de ZyXEL’in özel kişisel bulut teknolojisi olacak. Dünyanın önde gelen bulut hizmetleri teknoloji sağlayıcısı Polkast destekli yeni ZyXEL medya sunucular (NSA300 Serisi), kullanıcıların HD görüntüleri, evin her yerinde yüksek performansla ve kayıpsız olarak görüntüleyebilmelerini sağlıyor. Kullanıcılar ayrıca, ZyXEL’in yeni medya sunucularına mobil uygulamalar ile bağlanarak, kişisel bulutlarında depolanan multimedya içeriğe yüksek güvenlikli olarak erişebiliyorlar.

ZyXEL’in yeni nesil ticari çözümleri, yüksek performans özellikleri ile birlikte en yeni teknolojiler ve mimarilerle gelişmeye devam ediyor. Bu çözümler, kurumsal müşterilerin yüksek üretkenlik ve operasyonel mükemmellik için etkin iletişim kurmalarına yardımcı oluyor. Bulut Üzerinden Entegre Defans ticari çözümleri, kolay yönetilebilen çoklu fonksiyonları bulunan entegre bir platform üzerinden, kurumların optimal kablolu ve kablosuz İnternet bağlantısından ve erişebilirliğinden yararlanabilmesine olanak tanıyor. ZyXEL çözümlerinin gelişmiş güvenlik özellikleri, 400 binden fazla işletmeyi ofis içinden ve dışından olası siber tehditlere karşı koruyor.

Doğru kurulmuş ağ altyapıları ile kullanıcıların İnternet bağlantısından maksimum şekilde yararlanabilmelerini amaçlayan ZyXEL, modern DSL ve Fiber genişbant teknolojilerini kullanarak ağ ürün ve çözümleri geliştirmeye devam ediyor. ZyXEL, 2012 CeBIT’te 4G LTE, VDSL ‘bonding’ çözümünün yanı sıra kapsamlı CPE (Customer Premise Equipment) ürün portföyü ve servis sağlayıcıları çoklu servis yetenekleri ile donatan uçtan uca fiber çözümleri ile ilgili çeşitli demonstrasyonlar da yapacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları