24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ZyXELden WHD6215 Kablosuz HDMI Kiti
30 Ocak 2012 Pazartesi 12:56

ZyXEL'den WHD6215 Kablosuz HDMI Kiti

ZyXEL, 3D Full HD 1080p kalitesindeki görüntülerin 7.1 kanal ses sistemi ile kablosuz olarak TV’ye iletilmesini sağlayan yeni ürün kiti ZyXEL AeroBeam WHD6215’i tanıttı.

Dünyanın önde gelen iletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL, Full HD kalitesindeki görüntülerin TV’ye kablosuz olarak iletilmesini sağlayan yeni ürünü WHD6215 Kablosuz HDMI kitini tanıttı. Multi servis kaynaklarının HD TV’ye kablosuz olarak bağlanmasını sağlayan ürün, Blu-ray oynatıcı, oyun konsolu, akıllı telefon ve tablet gibi HDMI özellikli her cihazla birlikte kullanılabiliyor. Cihazlar arasında kolay ve hızlı geçişin sağlanması için bir uzaktan kumanda cihazı da kutu içeriğinde bulunuyor.

ZyXEL’in yenilikçi yaklaşımının tüm özelliklerine sahip olan AeroBeam WHD6215, ‘tak-çalıştır’ özelliği sayesinde hiçbir ekstra konfigürasyona gerek kalmadan hemen kullanılabiliyor. Son yılların en popüler gösterim formatlarından olan üç boyutlu görüntüler (3D) dahil olmak üzere, 1080p Full HD görüntüleri hiçbir kayıp ya da gecikme olmaksızın TV ekranına kablosuz taşıyan ürün, 7.1 kanal surround ses sitemini de destekliyor.

WirelessHD teknolojisine sahip olan AeroBeam WHD6215, Full HD görüntünün ve sesin kayıpsız olarak iletilmesini sağlayarak kullanıcılara 4Gbps kablosuz bant genişliği sunuyor. Yüksek kaliteli görüntülerin iletimi için gerekli bant genişliğini sağlayan ürünün diğer bir önemli özelliği de aynı ortamda bulunan diğer kablosuz cihazlarla olası frekans çakışmalarını engellemesi. Mikrodalga fırın, kablosuz telefon, WiFi modem gibi birçok tüketici elektroniği ürününün yaygınlığı dikkate alındığında, bu özelliğin ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılıyor.

Sınırsız ev eğlencesinin kapılarını sonuna kadar açan AeroBeam WHD6215’in sahip olduğu dört HDMI portu, dört farklı cihaz ile eş zamanlı çalışmaya olanak tanıyor. Böylece kullanıcılar HD TV’lerinde oyun oynamak, video izlemek ya da İnternet’te gezinmek gibi farklı aktiviteler için farklı cihazlar arasında kolayca geçiş yapabiliyorlar.

Estetik tasarımıyla dikkat çeken AaeroBeam WHD6215, piyano siyahı yüzeyi ile evdeki diğer elektronik cihazlarla da görsel açından tam bir uyum sergiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları