20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Zirve Konuşmacıları The Thinkers 50 2007 Listesinde
02 Aralık 2007 Pazar 10:57

Zirve Konuşmacıları The Thinkers 50 2007 Listesinde

Management Centre Türkiye tarafından düzenlenen zirvelerin konuşmacılarından Costas Markides, Ram Charan, Dave Ulrich, Lynda Gratton, Jonas Ridderstrale, Kjell Nordström The Thinkers 50 listesinde.

2001 yılından beri Suntop Media ve European Foundation for Management Development (EFMD) ortaklığı ile oluşturulan The Thinkers 50'’nin amacı, global anlamda önemli çalışmalar gerçekleştiren en yaratıcı, en zeki ve en becerikli 50 kişiyi saptamak. Dünyanın en önemli ve etkileyici iş liderleri listesinde, Pharalad’dan Bill Gates’e kadar dünya pazarlarının liderleri ve yaşayan yönetim ve strateji düşünürleri global anlamda sıralanıyor.

Management Centre Türkiye tarafından 6 - 7 Aralık tarihlerinde düzenlenecek 8. Pazarlama Zirvesi’nin konuşmacılarından Costas Markides, listeye geçen yıllarda dahil oldu ve başarılı çalışmaları nedeniyle yukarılara doğru hızla ilerliyor. Geçtiğimiz seneki Pazarlama Zirvesi konuşmacılarından Ram Charan ise 24’üncü sıradan 22’ye yükseldi.

Yine Management Centre Türkiye tarafından 16-17 Nisan 2008’de düzenlenecek olan İnsan Kaynakları Zirvesinin konuşmacılarından Dave Ulrich, bu yıl listeye yeni girenlerden. Lynda Gratton ise, 34.sıradan19. sıraya yükselmiş. Geçen yıl İnsan Kaynakları Zirvesi’nde yer alan, Jonas Ridderstrale ile Kjell Nordström ise, iki yıldır, listenin ilk 15’inde yer almayı başarıyorlar.

Artık dünyanın en seçkin stratejistlerinin sunumlarını izleyebilmek, deneyimlerinden faydalanmak için Management Centre Türkiye zirvelerini takip etmeniz yeterli olacak. Stratejileri ve başarıları tescillenmiş değerli uzmanlar, yine konuğumuz olacak ve deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları