26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Zebra’dan Yeni Yazıcı Serisi ZT200
16 Ağustos 2012 Perşembe 13:30

Zebra’dan Yeni Yazıcı Serisi ZT200

Ürün portföyünü işletmelere kusursuz deneyim sunacak şekilde geliştirme stratejisi ile faaliyetlerini yürüten Zebra Technologies, yeni yazıcı serisi ZT200™’ü işletmelerin hizmetine sundu.

Gerçek zamanlı takibin ticari operasyonlara yayılmasını sağlayan teknolojilerde küresel bir lider olan Zebra Technologies Corporation, hafif sınai ve ticari uygulamalarda kullanıma yönelik olarak ZT200 yazıcı serisini piyasaya sürdü. Yeni seri, gelişmiş yazıcı entegrasyonu yetenekleri ve eksiksiz cihaz yönetimi de sunuyor.

Zebra Technologies Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi (EMEA) Ürün Müdürü Richard Hughes-Rowlands, yeni yazıcı serisi ile ilgili yaptığı açıklamada, “Zebra’nın ZT200 serisi, verimliliği artırıp etkinlik sağlayan çözümler sunmak suretiyle, müşterilerimizin sürekli olarak değişen ihtiyaçlarını karşılama taahhüdümüzü vurguluyor. Tasarımından sahip olduğu özelliklere kadar bu en son ürünlerimiz müşterilerimizin en sıkıntı çektiği noktaların üzerine eğilirken arazide güncellenebilen, güvenilebilir bir platform da sunuyor. Hızlı, kullanımı kolay ve aralarında mevcut yazıcı ve sistemlerin de bulunduğu çok sayıda sistem ile uyumlu olan bu sınai yazıcı serisini sunmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz” dedi.

ZT200 masa üstü yazıcıları, üretim, taşıma ve lojistik, perakende ve sağlık hizmetleri gibi çeşitli sektörlerdeki kuruluşlara etkinliklerini geliştirme imkanı sunuyor. Üretim sektöründe, hafif imalattaki iş takibi ve stok yönetiminde etkili olan Zebra ZT200, taşıma ve lojistik sektörüne, sipariş toplama ve paketleme, sevkiyat ve teslim alma ve uyum etiketlemesi alanlarında katma değer sağlıyor. Perakende sektöründe, ambar lojistik ve mağaza arkası uygulamalarında kullanılırken, sağlık hizmetlerinde numune ve eczane etiketlemesinde tercih ediliyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için biçilmiş kaftan
Zebra ZT200 yazıcı serisinin işlerine değer katmak isteyen özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler  için çok uygun bir teknoloji sunduğunu vurgulayan Richard Hughes-Rowlands, sözlerini şöyle sürdürdü: “Barkod yazıcıları ve diğer AIDC teknolojileri açısından heyecan verici bir dönemden geçiyoruz, zira alana yeni girenler bu teknolojilere yöneliyor. ZT200, işletmelerinde verimliliği artırmak için bu teknolojilerle ilgilenen küçük ve orta ölçekli işletmelerin pazardaki ihtiyacına cevap veriyor. Ürünümüzü, stratejik işbirlikleri ve sektör lideri kanal ortaklarımız yoluyla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize ulaştırmaktan mutluyuz.”

Küresel şirket CIO’larının memnuniyet duyduğu bir seri
Basra Körfezi bölgesinin en büyük perakende zincirlerinden biri olan Lulu Group CIO’su (Baş Bilgi Yöneticisi) Madhav Rao, “ZT200 yazıcı üzerindeki testlerimiz son derece olumluydu. Özellikle, yeni yazıcının boyutundan ve biten sarf malzemelerinin yenilenmesi için ihtiyaç duyulan alanın azaltılmasından memnunuz” dedi.

Zorlu ortamlara dayanıklı, bakımı kolay, çok fonksiyonel ve hesaplı
Müşterilerin mevcut girişimlerine uyum sağlayan yeni yazıcı serisi, sağlamlığı sayesinde zorlu ortamlara da dayanabiliyor. Ayrıca, ZT200 serisi, ağa kolay bağlanması ve herhangi bir araç kullanmaksızın bakımının yapılabilmesi ile hem sahip olma maliyetlerinin sınırlandırılmasına yardımcı oluyor hem de yazıcı çalışma zamanını azami düzeye çıkarırken, sezgisel kullanıcı arayüzü ise kullanıcının ürünü çalıştırmayı çok daha hızlı bir şekilde öğrenmesini sağlıyor. Buna ek olarak, ZT200 serisi yazıcıların dar ortamlara sığmasına imkan veren küçük boyutlar ve yazıcının sıkışık bir alanda kullanıldığı durumlarda sarf malzemesinin değiştirilmesini kolaylaştıran iki katlı kapağa sahip olan tasarımı ile müşterilerin birçok ihtiyacına da cevap veriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları