26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Zebra Technologies:den ISV Programı
22 Şubat 2011 Salı 13:36

Zebra Technologies:'den ISV Programı

Zebra Technologies, Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları için yeni bir işbirliği ağı yaratıyor, ortakları yenilikçi çözümler geliştirmeye yönlendiriyor.

Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA) yaptığı bir açıklamada Zebra ve Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları ortak topluluğu arasında daha güçlü ve yenilikçi bir ortaklığı teşvik etmek üzere tasarlanmış Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları Ortak Programı'nın başlatıldığını duyurdu. Zebra'nın kanal geliştirme stratejisinin bir parçası olan Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları programı, Zebra'nın yeni teknoloji çözümlerinin geliştirilmesi konusunda Bağımsız Yazılım Sağlayıcılarının rolüne verdiği önemi gösteriyor.

Zebra EMEA Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları Program Müdürü Chris Ayres konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; "Küresel Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları Programı'nın başlatılması Zebra'nın uzun vadeli büyüme stratejisinin temel bir parçası ve şirketin ortaklarla olan 40 yıllık çalışma deneyimine dayanıyor. Zebra'nın Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları'na verdiği önem çok çeşitli endüstrilerde müşteriye değer yaratan ortak çözümler konusunda işlevsel bir iş ilişkisi ve işbirliği yaratacak" dedi.

Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları uygulama geliştirmenin karmaşık özelliklerini bilen özel teknik kaynaklara, Yazılım Geliştirme Kitleri, Örnek Kaynak Kodları ve interaktif forumları içeren bir Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları geliştirme portalına ulaşabilecekler.

İngiltere"de programa ilk katılan Bağımsız Yazılım Sağlayıcılarından biri barkod, ürün kullanım süresi yönetimine yönelik RFID ve etiketleme yazılımı alanında lider Prisym ID oldu. Prisym ID Geliştirme Direktörü Vince Postill konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "Teknik entegrasyon kaynaklarına erişmek, küresel kanal ortaklarına tanıtılmak ve Zebra'nın Halkla İlişkiler altyapısını kullanabilmek Prisym ID'nin mevcut ve yeni pazar alanlarında daha da büyümesini destekleyecek faydalardan yalnızca bazıları. Zebra Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları Ortak Programı kanalıyla Zebra ile daha yakın çalışmaktan dolayı mutluyuz ve bunun işlerimiz ve müşterilerimiz açısından önemli bir katma değer yaratacağından eminiz."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları