20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yönetici Asistanları için Mükemmellik Zirvesi
15 Haziran 2007 Cuma 11:29

Yönetici Asistanları için Mükemmellik Zirvesi

Boğaziçi Eğitim 30 Haziran - 1 Temmuz 2007 tarihlerinde Yönetici Asistanları İçin Mükemmellik Zirvesi gerçekleştirecek.

Boğaziçi Eğitim 30 Haziran - 1 Temmuz 2007 tarihlerinde Sheraton İstanbul'da alanında uzman konuşmacıların katılımıyla Yönetici Asistanları İçin Mükemmellik Zirvesi gerçekleştirecek.

Zirvede, Günümüzde Yönetici Asistanlığı ve Yönetici Asistanlık Mesleğinin Gelişimi, Yönetici Asistanının Yönetimdeki Yeri ve Önemi / Yönetimin Yönetici Asistanından, Yönetici Asistanının Yönetimden Beklentileri, Yönetici Asistanları İçin Stresle Mücadele ve Stresten Uzaklaşma Teknikleri, Yönetici Asistanları İçin Kurum İçi ve Kurum Dışı Etkin İletişim Becerileri, Yönetici Asistanları İçin Temel Protokol Kuralları, Yönetici Asistanları İçin Pratik Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri, Yönetici Asistanları İçin Zor İnsan İlişkileri ve İdaresi, Yönetici Asistanları İçin Etkin Zaman ve Toplantı Yönetimi Teknikleri, Yönetici Asistanı Gözü İle Başarı ve Mükemmellik, Yönetici Asistanları İçin Yararlı Internet Kaynakları ve Internetin Etkin Kullanımı, Yönetici Asistanları İçin Temel Muhasebe, Bütçe ve Temel Muhasebe Raporlarını Okuma Teknikleri, Yönetici Asistanları İçin Gerekli İş Hukuku ve Sık Karşılaşılan Sorunlar, Yönetici Asistanları İçin Temel Yönetim Becerileri, Yönetici Asistanları İçin Güncel Yönetim Kavramları Trendleri, Yönetici Asistanları İçin Yeni Kariyer Fırsatları, Yönetici Asistanları İçin Kişisel Gelişim – Sıra Dışı Yaşam Becerileri, Yönetici Asistanları İçin İmaj ve Dış Görünüm – Pratik Makyaj Teknikleri konularına değinilecek.

Zirve'nin konuşmacıları arasında Yönetim Danışmanı Perihan Yazıcı, Satış-Pazarlama Danışmanı Aydın Göle, Yönetim Danışmanı Gülsüm Çıracı, Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nuran Öztürk Başpınar, Danışman-Yazar Dr. Murat Bilgili, Yaşam Koçu Ümit Ferah, Yönetici Asistanı Serap Özay, Bilgi Sistemleri ve Bilgi Teknolojileri Danışmanı Levent Karadağ, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Şevket Sayılgan, İstanbul Üniversitesi Araştırma Görevlisi Ceyda Cimilli Akaydın, Yönetim ve Satış Danışmanı Necdet Uygurer, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tekin Akgeyik, Performans Koçu ve Danışmanı Erkan Atalay ve Makyör Ahmet Yıldırım yer alıyor.

http://www.bogaziciegitim.com.tr 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları