23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yıldızlar Kolejinin OKS ve ÖSS Başarısı
14 Temmuz 2007 Cumartesi 13:04

Yıldızlar Koleji'nin OKS ve ÖSS Başarısı

Sosyal sorumluluk projeleriyle, eğitim-öğretimin yalnızca okul binası içinde olmadığını gösteren Yıldızlar Koleji OKS’de % 86 ve ÖSS’de % 96’lık başarı ile gelecek yıllardaki hedeflerini büyüttü.

2006 -2007 Eğitim-Öğretim Yılı başında titiz bir çalışma ile hazırlanan yıllık faaliyet programlarında yer alan tüm etkinlikleri eksiksiz yerine getiren Yıldızlar Koleji Yıldız Yetenekleri Destekliyoruz sloganıyla başlattığı eğitim uygulamaları sonucunda sporda, sanatta birçok öğrencisini ilgi alanlarında erişilmesi zor yerlere taşımayı başarmıştır. Spor alanında elde etmiş olduğu Dünya 5.’liği ile ülkemize kupayla dönen Yıldızlar Koleji sağlamış olduğu burs imkanlarıyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Atatürk İlkelerine ve Cumhuriyet’in değerlerine bağlı çağdaş bir eğitim veren Yıldızlar Koleji; OKS sonuçlarının açıklanmasıyla akademik alanda da iddialı olduğunu , 8.Sınıf öğrencisi Mert Özdiken’in İstanbul 34.sü ve Türkiye 128.si olmasıyla kanıtlamıştır. OKS sınavlarında %86 ,ÖSS’de de % 96’lık başarı ile, gelecek yıllar için hedeflerinin çok daha yükseklere doğru ulaşacağının sinyallerini vermiştir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları