26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yıldızlar Kariyerinize Yön Veriyor
25 Aralık 2007 Salı 11:28

Yıldızlar Kariyerinize Yön Veriyor

Yenibiris.com'da astrolog Oğuzhan Ceyhan tarafından hazırlanan Burçlara Göre Kariyer Yorumları, hayatına yön verirken yıldızlara danışmadan yapamayanlar için birebir.

Yenibiris.com’da yer alan ve ünlü astrolog Oğuzhan Ceyhan tarafından hazırlanan Burcunuza Göre Kariyer Yorumları köşesi büyük ilgi görüyor. Önemli kararlar alırken yıldızlara da danışmak isteyenler bu köşeyi çok seviyor.

Astrolog Oğuzhan Ceyhan, 2008 yılı için de burçlara göre iş hayatı yorumları hazırladı. Ceyhan yorumlar hakkında şunları söylüyor: “Burç olarak tanıdığımız, mevsim döngülerinin kalitelerini bize tarif eden aylık dönemler, bu dönemde doğmuş kişilerin potansiyellerini de bize kolaylıkla tarif edebilir. Doğum tarihinizi kapsayan burcun bir yıllık süre içerisindeki dinamikleri, hayatınıza, kariyerinize ve becerilerinize dair tüm potansiyeli gözler önüne serecektir. Burçlar, başarıya açık veya kapalı olduğunuz, güçlü veya zayıf kalacağınız, seçimlerinizin büyük önem kazanacağı veya ertelemelerin ısrar etmekten daha önemli olduğu dönemleri size gösterecektir. 2008 yılının size başarı ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

İşte, 2008 yılında burcunuza göre iş hayatınızın size getirecekleri:

KOÇ: 2008 yılı, hayata bakış açınızı sorgulayacağınız, önemli sosyal ve toplumsal değişimler yaşayacağınız bir yıl olacak. Hayatınızın her alanında çok ciddi gelişmeler söz konusu. Günlük iş ortamınızdaki sorumluluklarınızın her zamankinden fazla olacağını ve bunların hayatınıza çok çalışmak, var olan bir işte tecrübe kazanmak ve elit bir konuma gelmek şeklinde yansıyacağını gösteriyor. 2008 yılında, kariyerinize ilişkin eski bakış açılarınız değişerek yerlerini daha dayanıklı olan yenilerine bırakacak. Ocak ayından başlayarak, tüm yıl içinde iş ve kariyer hayatınızda yükselebilirsiniz.

BOĞA: Şubat başından itibaren 2008 yılı içinde, kariyerinizde önemli değişikliklerin olacağı ve iş ortamında fazlası ile yenileneceğiniz bir dönem yaşayacaksınız. Bu yıl, inançlarınızda büyük değişimler, düşünce şeklinizde yenilikler olacaktır. Yılbaşından itibaren yoğun bir haber trafiği içinde kalacaksınız. Kendi işinizin sahibi ya da üst veya orta düzey yönetici iseniz, yıl içinde kongre, fuar, eğitim gibi alanlarla ilgili pek çok seyahate çıkacaksınız. Uzak ülkelere yapılacak seyahatlerin hayatınıza farklı, çokyönlü yansımaları olacak ve kendinizi değişik, özel bir eğitim döneminde bulacaksınız.

İKİZLER: Bu yıl, iş ve kariyerinizde çok daha rahat olacağınız, daha az baskı göreceğiniz, dengeli bir döneme gireceksiniz. 30 Ocak’a kadar olan bu dönemde zaman zaman kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Bu da işten kaçmak arzunuzu artırırken, yapacaklarınızı isteksiz bir şekilde başka bir zamana ertelemenize veya dinlenmeye meyletmenize neden olabilir. Bu geçici etkinin iş hayatınızda riskler yaratmasına ve önemli şeyleri gözden kaçırmanıza neden olmasına izin vermemelisiniz.

YENGEÇ: Yalnızca kariyer yaşamınızda değil, hayatınızın her alanında önemli ve özel dönüşümlerin gerçekleşeceği bir yıla giriyorsunuz. 2007’nin yorucu etkilerinin ardından, tüm geçmişi açık bir zihinle, olduğu gibi görmenize yardım edecek olaylar ile donatılacaksınız. Kazançlarınızın yoğun olacağı bir yaz sonu ve kış dönemi yaşayacaksınız. Venüs’ün kariyer evinize Nisan ayında gelmesiyle birlikte, geçtiğimiz yıllardaki kariyer başarılarınızdan çok daha önemli bir başarı yakalamanız da neredeyse kesin gibi görünüyor.

ASLAN: Burcunuzu artık terk eden Satürn’ün yaratmış olduğu etkileri üzerinizden atmanız 2008 yılında 2007‘ye göre çok kolay olacak. Ve kariyeriniz adına dönüm noktası diyebileceğimiz önemli olayları mümkün kılacak. Satürn’ün kısıtlayıcı etkileri yüzünden, 2008 Şubat sonu ve Kasım ayında zorlanabileceğinizi aklınızda bulundurmalısınız. Bu yıl, paranın size tahminlerinizden çok daha hızlı geleceği tarihleri barındırırken, aynı hızla gideceği dönemlere de sahip. Haziran başından itibaren olmak üzere, sosyal toplantılara katılarak işinizin ve kendinizin tanıtımını rahatlıkla yapabilirsiniz İş ortamında kaba bireysel düşünceler ile karşılaşabilir, ciddi teknik ve mekanik problemler ile mücadele etmek zorunda kalabilir, öfke patlamaları yaşayabilirsiniz.

BAŞAK: 2007 yılının Eylül ayının başından beri toplumsal hayat üzerinde önemli ve büyük etkileri olan Satürn gezegeninin, burcunuza geçmesi ile beraber, 2010 Temmuz’una kadar daha geleneksel, tutarlı, sorumluluklarınızın fazlası ile farkında olduğunuz, verimli bir kariyer yaşamına başlayacaksınız. Yılın hemen başında çalıştığınız yerden memnun değilseniz, 2 Ocak’tan itibaren, Mars’ın ün, başarı ve terfi evinizdeki hareketi ile 7 Şubat’taki Güneş tutulmasının birleşmesi sayesinde, iki ayrı iş fırsatı ile karşılaşmanız veya bulunduğunuz, çalıştığınız ortamda iki ayrı önemli müşteri ile birlikte çalışma şansı yakalamanız mümkün. Astrolojik horoskopunuz, önemli bir test döneminin, Eylül ve Ağustos ayında geleceğini gösteriyor.

TERAZİ: Bu yıl itibarı ile pek çoğunuz, ileriye dönük iş projeleri ve operasyonlarda görev alacaksınız. Maddi açıdan olumlu etkiler altındayken, mülk alım satımı ve aileden gelecek olan yardımlar ile birlikte kazançlarınızı istikrarlı bir şekilde artıracaksınız. Başarı, bu yıl itibarı ile size çok yaklaşacak. 2008 yılında kendinize güveniniz tam olduğu takdirde, önünüze konacak fırsatlar, sizin bile beklentilerinizin ötesinde olacak. İş ortamında, ufkunuzu genişletmek için elinize geçen fırsatları da çok iyi kullanacağınızı öngörmek mümkün. Daha kararlı olmalısınız.

AKREP: 2008 yılında karşınıza çıkacak fırsatlar sizin adınıza çok daha doyurucu, yetkinlik veren ve önemli gelişimler kazandıran fırsatlar olacak. 2008 yılında oluşacak olan Güneş tutulması döngüsü, kariyerinizde önemli ve büyük gelişmeler yaşamanıza neden olacak. Bu dönemde önemli müşteriler edinebilirsiniz. Bazılarınız, işe bakış açısında ve müşterileri ile olan ilişkilerinde ilginç değişiklikler yaşayacak. İnsanların etrafınızda birikeceği bu yıl, işiniz ile ilgili dernek, kulüp ve gruplarda kendinizi rahatça ifade edebileceksiniz.

YAY: Gökyüzündeki hareketler son derece vaatkâr. Sizin için muhteşem bir yıl olacak. Yıl çok hızlı başlıyor; başınızı kaşıyacak vaktiniz olmayacak. Satürn’ün, bazılarınızın horoskopunda yorucu etkiler yaratması sebebi ile, yıl içinde kendinizi daha depresif hissedebilir, herşeyin sandığınızdan daha kötü gideceğine dair bazı yanılgılar içine düşebilirsiniz. Bu yılki kazançlarınız, uzun vadede size istikrar verirken, parasal konulardaki başarınız, çalışmanız ile orantılı olacak ve ödüllendirileceksiniz. Uzun zamandan beri devam eden sıkıntılı bir süreci rahatlıkla bitirebilirsiniz. Olayları çözmeye çalışırken beyin fırtınası yaparak sosyal iletişimlerinizde karşınıza çıkan fırsatları kullanmalısınız.

OĞLAK: Gökyüzündeki gezegen ve yıldız dizilimleri, artık sosyal gücünüzü fazlası ile artıracağınızı, iş ve kariyerinizi yöneten Jüpiter ile Uranüs’ün desteği ile bilhassa ikincil meslekler ve ek işlerden gelirlerinizin olacağını ve ciddi kazanç fırsatları ile karşılaşacağınızı göstermektedir. Jüpiter ile Satürn’ün mucizevi gezegen döngüleri ve Jüpiter’in Güneş ile kavuşacak olması, iş ve kariyer yaşamınızda yavaş ama istikrarlı kazançlara sahip olacağınızı, duygusal gerginliklerin de hızla tükenerek kendinize önemli imkanlar yaratma fırsatlarını artık perdeleyemeyeceğini ifade ediyor. Hukuksal sorunlara dikkat etmeli, bu dönemde yapacağınız tüm anlaşma ve sözleşmeleri önemsemelisiniz.

KOVA: 2008 yılını önümüzdeki 12 yılın planları, projeleri ve stratejileri ile ilgili konularda önemli gelişmeler kaydederek geçireceksiniz. Bilhassa kredi ödemelerinize ve yapacağınız yatırımlara her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Bankalar arasında yapılacak işlemlerde hataları engelleyebilmek için takipçi olmalı, Ağustos ve Kasım aylarında elektronik bankacılık ve benzeri konularda çeşitli sorunlara karşı önlemlerinizi almalısınız. 2008 yılında, belli dönemler hariç, maddi açıdan çok fazla sıkıntıyla uğraşmayacaksınız. Ancak, bu yıl bazı riskli dönemlerde geçireceksiniz. Borçlarını ödemeyen kişilere saldırgan bir tutumla yaklaşmaktan kaçınmalısınız.

BALIK: 2008 yılı sosyal yaşamda kendinizi ifade edebileceğiniz, kalabalıkların önünde kendiniz veya işiniz hakkında önemli konuşmalar yapabileceğiniz, bu konuşmalar ile birlikte işinizin tanıtımı, medya, PR, sosyal organizasyonlar, fuarlar, eğitim programları ve kurumsal dernekçiliğin de ön plana çıkacağı bir yıl olarak görünüyor. Bu yıl güçlü olduğunuz konular, sizin, eşinizin veya iş ortağınızın gireceği sosyal çevrelerden kariyer fırsatları çıkarabilmeniz, kendi işinizi yapıyor iseniz, karşınıza çıkacak yeni müşteriler, yeni kazanç kapıları ve istikrarlı ilerleyiş olarak ifade edilebilir. Kariyer yaşamınızda biraz olsun temkinli olmalı, karşınıza çıkacak tartışma ve çatışmaların, siz olayları büyütmedikçe gerginliklere sebebiyet vermeyeceğini bilerek hareket etmelisiniz.

Önemli Not : Tüm tarihler, aksi söylenmedikçe 4 gün önce ve sonrasında da geçerlidir. Daha sağlıklı ve verimli bir sonuç almak için lütfen yükselen burcunuza ait yorumları da okuyunuz.

Burçlara göre iş hayatı hakkında daha fazla bilgiye www.yenibiris.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları