17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yıldız Kızların 2007 Yaz Gösterisi
08 Haziran 2007 Cuma 14:49

Yıldız Kızların 2007 Yaz Gösterisi

Mercedes-Benz Türk'ün Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile Her Kızımız Bir Yıldız sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen geleneksel buluşma bu yıl Yıldız Kızlarımız Davet Eder başlığı altında Hoşdere Fabrikası'nda gerçekleştirildi.

Mercedes-Benz Türk'ün Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile 2004/2005 ders yılında başlattığı "Her Kızımız Bir Yıldız" sosyal sorumluluk projesi tüm hızıyla devam ediyor. Şirketle birlikte projeye destek veren çalışanlar, bayiler ve yan sanayi kuruluşları proje kapsamında burs alan kız öğrencilerle her yıl bir etkinlik çerçevesinde bir araya geliyorlar.

2007 buluşması, 4 Haziran günü Yıldız Kızlarımız Davet Eder başlığı altında Hoşdere Fabrikası'nda gerçekleştirildi. Bursiyer öğrenciler burada izleyicilere çeşitli sunum gösterilerle projenin kendilerine eğitim ve kişisel gelişim alanında neler kattığını görsel olarak aktardılar.

Bu buluşmada Her Kızımız Bir Yıldız Türk Sanat Müziği Korosu'nun verdiği konser büyük beğeni topladı. 7 farklı okuldan seçilen 20 kız öğrenciyle bu ders yılında oluşturulan koro, her hafta Gönül Tuna Kültür Merkezinde biraraya gelerek, hem konser hazırlıklarını sürdürdü, hem de temel müzik eğitimi aldı.

Halen 33 ilden 600 öğrencinin yer aldığı Her Kızımız Bir Yıldız projesi, kısa bir süre önce Türkiye Halkla İlişkiler Derneği – TÜHİD’in 6. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde Kurumsal Sosyal Sorumluluk kategorisi, eğitim dalında en iyi proje ödülüne de layık görüldü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları