24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yenibiris.comda Yeni Uygulamalar Geliyor
09 Şubat 2012 Perşembe 09:54

Yenibiris.com'da Yeni Uygulamalar Geliyor

Türkiye’nin en büyük iş ve insan kaynakları sitelerinden Yenibiris.com’un yeni uygulamaları ve yenilenen yüzü sayesinde adaylar için iş bulma süreci çok daha kısa ve kolay bir hale geliyor.

Her zaman yenilikleri takip eden ve onlara ayak uydurarak çağı yakalayan Yenibiris.com, yeni uygulamalarını hayata geçirerek iş arayan adaylara büyük kolaylıklar sağladı. Sitede en göze çarpan ise Türkiye’de sadece Yenibiris.com’da bulunan Benim Sayfam Modülü ile İlan Detay Modülü oldu.

Yenilenen ve eklenen özellikler
Yenibiris.com’da en önemli özelliklerden biri olan başvuru takip modülü, daha da geliştirilerek kullanıcıların Türkiye’de ilk defa karşılaşacağı Benim Sayfam Modülü haline geldi. Bu özellik ile birlikte adaylar özgeçmişlerinin ne zaman incelendiğini ve değerlendirildiğini, başvurdukları ilanların durumunu, işverenlerden gelen mesajlarını en ayrıntılı şekilde takip edebilecekler. Kullanıcıların İK sitelerinde ilk olarak karşılaşacakları diğer bir uygulama olan İlan Detay Modülü de adayların aradıkları ilanı incelemeleri sırasında benzer ilanların da yan tarafta görünmesini sağlayacak.

Sayfa tasarımı dahil olmak üzere birçok özelliği yenilenen sitedeki diğer değişikliklerin başında Hızlı Başvuru Modülü geliyor. Bu modül sayesinde adaylar yaptıkları arama sonucunda listelenen ilanlara en güncel özgeçmişi ile daha kolay bir şekilde başvuru yapabilecekler. Ayrıca Yeni Özgeçmiş Güncelleme Modülü ile adaylar özgeçmişlerini oluştururken aynı zamanda nasıl göründüğünü ve doldurmadıkları alanları takip edebilecekler.

Geliştirdiği yeniliklerle her zaman iş arayan adayların çok daha kolay ve hızlı bir şekilde aradıkları ilana ulaşmaları ve başvuru yapmalarını hedefleyen Yenibiris.com, Türkiye’nin öncü iş ve insan kaynakları sitesi olmaya devam ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları