13 Nisan 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yenibiriş.comda Eğitim Sayfaları
20 Ağustos 2008 Çarşamba 15:59

Yenibiriş.com'da Eğitim Sayfaları

Yenibiriş Eğitim Sayfaları, eğitim verenler ile almak isteyenler arasında köprü kuruyor.

Yenibiris.com, Eğitim Sayfaları"yla yaşam boyu nitelikli eğitimin önemine inancını kanıtlıyor. İş arayan ve işverenler arasında köprü oluşturan Yenibiris.com, istihdam sürecinin verimliliğinin ancak nitelikli çalışanlarla artırılacağına olan inancıyla Eğitim Sayfaları"nı yayına aldı.

Eğitim kurumlarının hem açık eğitim ilanlarını yayınlayabildiği hem de tanıtım ilanları ile tüm sene süren faaliyetlerini duyurabildiği Eğitim Sayfaları, daha şimdiden 50.000"e yakın kullanıcıya ulaştı.

Eğitim odaklı yeni hizmet ve destek kategorileri
Yenibiriş Eğitim Sayfaları"nda yer alan hizmetler ise Bireysel, Kurumsal, Akademik ve Yurtdışı Eğitim olarak sıralanıyor. Bireysel kategori, iş hayatı ve kişisel gelişim alanında bireylere yönelik tüm eğitimleri kapsıyor. Kurumsal kategoride ise kurumlara yönelik tüm eğitimler alt kategorileri ile birlikte yayımlanabiliyor. Akademik kategori, bireysel ve kurumsal katılımın hedeflenebileceği iş hayatı odaklı akademik eğitimleri kapsarken, Yurtdışı kategorisinde de dil eğitimi, Work&Travel vb. tüm eğitimler yer alıyor.

Yenibiriş Eğitim, ilan bazında çalışmak isteyen firmalara banner ve bülten destekleri sunarak hedef kitleye ulaşmalarını büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Eğitim kurumları yıl içinde kullanılmak üzere "Tek İlan", "Paket İlan", "Yıllık Sınırsız İlan" seçeneklerinden tercih yapabiliyorlar.

Yenibiriş Eğitim"in bir de sürprizi var. Eğitim kurumlarına, standart ilan paketlerinde 50-100 ilan veya sınırsız ilan seçeneklerinden birisini seçmeleri halinde Sony Cybershot dijital fotoğraf makinesi hediye ediliyor.

Yenibiriş Eğitim Sayfaları"na http://egitim.yenibiris.com/ adresinden ulaşılabiliyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları