27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yenibiriş.comda Bölgesel İş Arama
19 Mart 2008 Çarşamba 15:03

Yenibiriş.com'da Bölgesel İş Arama

Yenibiris.com üyeleri, i arayışlarını Ankara, Antalya, Bursa, Çukurova, Kocaeli, Ege ve Trakya bölgesi gibi Türkiye'nin birçok merkezine yönelik sürdürebiliyor.

Internet üzerinden verdiği hizmetlerle bireylerin ve kurumların iş ve aday arama süreçlerini kısaltan Yenibiris.com, arayışlarını bölgeler üzerinden sürdürmek isteyen adaylara özel hizmet veriyor. Ankara, Antalya, Bursa, Çukurova, Ege, Kocaeli ve Trakya bölgesinde iş aramak isteyen adaylar, iş ilanlarına büyük bir hızla ulaşabiliyor.

Yenibiris.com üyeleri, ilgilendikleri bölge ile ilgili tüm iş ilanlarının yanında, güncellenen haberler ve bilgilere de doğrudan ulaşabiliyorlar. Sistem aynı zamanda, adayların arama yaptıkları bölgeye özel eğitim fırsatlarından ve duyurulardan haberdar olmalarına da olanak tanıyor. Ayrıca dileyen adaylar, ilgili bölgedeki işverenleri daha yakından tanımalarını sağlayacak röportajları da okuyabiliyorlar.

Projeyi değerlendiren Yenibiris.com Genel Müdürü Deniz Ceylan Kılıçlıoğlu farklı bölgelerde iş aramak isteyenlere yardımcı olmanın yanında bu uygulamanın firmalar açısından da önemine değindi. Kılıçlıoğlu, "Siteye eklenen bu bölümle birlikte, bölgesel istihdam ihtiyacı olan firmalar için çok önemli bir kaynak yarattığımıza inanıyoruz", dedi.

Çalışmada yer alan bölgeler ve kapsadıkları iller
Ankara ve Bölgesi:Aksaray, Ankara, Çankırı, Eskişehir, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas ve Yozgat.

Antalya ve Bölgesi: Adana, Antalya, Burdur, Hatay, Isparta, Mersin (İçel), Kahramanmaraş ve Osmaniye.

Bursa ve Bölgesi: Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova.

Çukurova ve Bölgesi: Adıyaman, Ağrı, Ardahan, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hakkari, Iğdır, Kars, Kilis, Malatya, Mardin, Muş, Şanlıurfa, Siirt, Şırnak,Tunceli, Van, Adana, Mersin (İçel), Osmaniye ve Hatay.

Kocaeli ve Bölgesi: Balıkesir, Bilecik, Bursa, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova.

Ege Bölgesi: Afyon, Aydın, Denizli, İzmir, Kütahya, Manisa, Muğla ve Uşak.

Trakya Bölgesi: Balıkesir, Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli ve Tekirdağ.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları