26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yenibiriş ve Bilimerden Eğitim
26 Nisan 2007 Perşembe 11:51

Yenibiriş ve Bilimer'den Eğitim

Yenibiriş ve Bilimer İşbirliği ile Kişiye Özel Microsoft Sistem ve Yazılım Uzmanlığı Eğitim Programı hazırladı.

Yenibiriş, üyelerine “Walk-in” adı verilen, daha az zaman ve kaynak gerektiren, birebir eğitmen desteğiyle birlikte yeni bir eğitim modeli sunmaya başladı. Bilimer Bilişim Akademisi işbirliği ile sunulan bu modelde, eğitim almak isteyen kişi ders programını eğitmen koçluğunda kendisi hazırlıyor. Microsoft’un uluslararası sertifikalarının verildiği program, mevcut Microsoft sertifika derecesini yükseltmek isteyenler için de uygun.

Birey ve kurumlar, Bilimer’e özgü Walk-in metodu ile Sistem Uzmanlığı (MCSE) ve Yazılım Uzmanlığı (MCPD) gibi teknik eğitimleri sınıf açılmasını beklemeden, esnek zaman aralıklarında alabiliyorlar. Walk-in, çok esnek bir yapıya sahip olduğundan, katılımcıların kendilerine en uygun gün ve saatlerde ders almalarına imkan veriyor.

Öğrencinin öğrenme hızına göre ilerlemesine olanak tanıyan bu model, aynı zamanda, gerektiğinde bireylerin hakim oldukları konuları atlayarak eksik oldukları noktalara daha fazla zaman ayırabilmelerini, alternatif olarak da eğitimi normal süresinden çok daha kısa sürede bitirebilmelerini sağlıyor.

Yenibiriş üyeleri, 3 saatlik ücretsiz ders kuponu ile yeni modeli deneyebiliyor ve isterlerse tamamını indirimli fiyatlarla alabiliyorlar.

Yenibiriş Hakkında

Yenibiriş, büyük ölçekli ve çokuluslu şirketlerden orta ve küçük ölçekli şirketlere kadar her boyutta, farklı sektörden 29.000’i aşkın firmaya İnternet bazlı seçme ve değerlendirme hizmeti sunmaktadır. Çok sayıda bireysel üyesi ile de geniş bir özgeçmiş bankasına sahiptir. Yenibiriş sunduğu içerik ile bireysel üyelerinin kariyer ve kişisel gelişimlerine rehberlik eder. Yerel ve küresel değişimleri göz önünde tutarak farklı sektörlere yönelik geliştirdiği eğitim odaklı projeler ile istihdam piyasasında fark yaratır. Sürekli yenilenen teknolojisi ile bireysel ve kurumsal üyelerinin iş ve aday arama sürecine hızlı ve kolay çözümler üretir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları