18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yenibiriş Mynet İşbirliği
14 Ağustos 2007 Salı 14:56

Yenibiriş Mynet İşbirliği

Yenibiriş ve Mynet’in kariyer dünyasına yönelik işbirliğiyle, bu sitelerin üyeleri artık Yenibiriş üzerinden zahmetsizce iş arayabiliyor. İşverenlerin ilanları da iki sitede birden yer alıyor.

Türkiye’nin iş arama sitesi Yenibiriş, artık Mynet Kariyer üyelerine de hizmet veriyor. Yenibiriş ile Mynet arasındaki işbirliği sayesinde, bu sitelerden birine ya da her ikisine birden üye olanlar, üyeliklerini tek bir çatı altında birleştirebiliyor. Böylece Mynet kullanıcıları da Yenibiriş’in günde 7.500’ü aşan güncel iş ilanlarından faydalanabiliyor.

Üyelerin ne yapması gerekiyor?
Mynet üyeleri, Yenibiriş üyeliklerini otomatik olarak oluşturabiliyor, Mynet’teki özgeçmişlerini Yenibiriş’e zahmetsizce aktarabiliyorlar. Yenibiriş üyeleri ise Mynet’te de iş arayabiliyor ve başvuru yapabiliyorlar. Her iki siteye de üye olanlar ise özgeçmişlerini tek üyelik altında toplayabiliyorlar. Böylece Yenibiriş ve Mynet’in iş ve aday havuzlarına tek bir noktadan ulaşılabiliyor.

İş arayanları neler bekliyor?
Yenibiriş ya da Mynet üyeleri, www.yenibiris.com’daki günlük 7.500’ü aşkın güncel ilana kolayca erişebiliyor. Yenibiriş’in Başvuru Takip hizmetleriyle, başvuruların hangi aşamada olduğu anında öğrenilebiliyor. Size Uygun İş İlanları bölümü sayesinde, zaman kaybetmeden ve ilgisiz ilanlar içinde kaybolmadan, sadece hedeflenen alanlarda arama yapılabiliyor. Görüntülü Mülakat ve Online İletişim için gerekli bilgiler işverenlere iletilebiliyor.

Ayrıca Yenibiriş’in haftalık e-bülten hizmeti ile iş dünyasına ait sıcak gelişmelere, son trendlere, makale ve röportajlara ulaşılabiliyor. Kariyer Destek ve Yenibiriş Akademi bölümleri ise yeni mezunlara ve kariyer sahibi üyelere kesintisiz eğitim-destek-gelişim programları sunuyor.

İşverenlere de kolaylık!
Mynet işbirliğiyle ilgili bir açıklama yapan Yenibiriş Genel Müdürü Deniz Ceylan Kılıçlıoğlu şunları ifade ediyor: “Yenibiriş olarak, Mynet kullanıcılarına da hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Mynet ile yaptığımız bu işbirliği çerçevesinde, hem eriştiğimiz kitleyi genişletecek hem de gerek iş arayanlara gerekse işverenlere daha çok alternatif sunacağız. İstihdam ülkemizin başta gelen sorunlarından biri olmaya devam ederken, doğru işgücünü doğru işlerle buluşturma hedefiyle projelerimizi sürdüreceğiz.”

Mynet Genel Müdürü Sabire Ercan ise işbirliği hakkındaki görüşlerini şöyle anlatıyor: “Mynet olarak, aylık 14 milyon tekil Internet kullanıcısına her zaman en iyi hizmeti verme sorumluluğuyla hareket ediyoruz. Kullanıcılarımıza güçlü ve özellikli servisler sunmayı hedefliyoruz. Bunun için de katma değer sağlayacak çözüm ortakları ile işbirliğine daima açığız. Yenibiriş’in tecrübesi ile Mynet’in kalitesini harmanlayan bu projenin, Internet kullanıcılarına ve kariyer dünyasına yüksek getirisi olacaktır.”


Mynet Hakkında
Mart 1999’da kurulan Mynet, ayda 970 milyon sayfa izlenme sayısı, 5,6 milyonu aşan üyesi ve aylık 14 milyon tekil ziyaretçisi ile Türkiye’nin lider Türkçe Internet portalıdır. Internet kullanıcılarına Türkçe bir yaşam alanı sunan Mynet, Internet üzerinden iletişim, içerik, e-ticaret ve kurumsal İnternet servisi sağlamaktadır. Internet kullanıcılarına yönelik hizmetlerde liderliğini hep koruyan Mynet, GFK Türkiye tarafından yapılan araştırmada En Beğenilen Portal/Web sitesi olarak belirlenmiştir. Ayrıca dünyada en çok ziyaret edilen ilk 100 site arasına girebilmiş tek Türk sitesidir. 2003, 2004, 2005 ve 2006 yıllarında Türkiye'nin En İyi Portalı ödülünü alan Mynet, 47 ayrı web servisiyle Türkiye'nin en büyük portaldır. Mynet’in misyonu; farklı alanlardaki ürün ve servislerini dünyadaki Türk Internet kullanıcılarına, tek bir platformda en iyi kalitede sunarak, liderliğini sürdürmektir.
Ayrıntılı bilgi için http://www.mynet.com

Yenibiriş hakkında
Yenibiriş, büyük ölçekli ve çokuluslu şirketlerden orta ve küçük ölçekli şirketlere kadar her boyutta, farklı sektörden 33.000’i aşkın firmaya Internet bazlı seçme ve değerlendirme hizmeti sunmaktadır. Çok sayıda bireysel üyesi ile de geniş bir özgeçmiş bankasına sahiptir. Yenibiriş sunduğu içerik ile bireysel üyelerinin kariyer ve kişisel gelişimlerine rehberlik eder. Yerel ve küresel değişimleri göz önünde tutarak farklı sektörlere yönelik geliştirdiği eğitim odaklı projeler ile istihdam piyasasında fark yaratır. Sürekli yenilenen teknolojisi ile bireysel ve kurumsal üyelerinin iş ve aday arama sürecine hızlı ve kolay çözümler üretir.
Ayrıntılı bilgi için www.yenibiris.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları