18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeni Yıl Hediyesi iPad
22 Aralık 2010 Çarşamba 12:39

Yeni Yıl Hediyesi iPad

iPad, tüm modelleri ve orjinal aksesuarları ile 25 Aralık'ta resmi olarak satışa sunuluyor.

Hizmet Verenler Gereko'da Buluşuyor
Global- Bölgesel 13 Ödül HP Türkiye"nin
Türkçe İş Avantajı Hesaplayıcısı
E-İmza'da İstanbul Lider

Benzersiz dokunmatik ekranıyla, internet, e-posta, fotoğraf ve videoları deneyimlemenin en iyi yolu iPad, Bilkom tarafından satış sonrası destek ve 2 yıl garanti avantajları ile 1079 TL (KDV dahil)"den başlayan fiyatlarla, 25 Aralık günü raflarda yerini alacak.
16GB, 32GB ve 64GB seçenekleri ile Wi-Fi ya da Wi-Fi 3G modellerinden birine sahip olabileceğiniz iPad"ler, 1079 TL(KDV dahil)"den başlayan fiyatlar ve World Kart"a özel 12 ay taksit seçeneği ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.
Tüketiciler Apple Premium Reseller mağazalarında World Kart"a özel 12 ay taksit seçeneğiyle ayda 90 TL"den başlayan ödeme fırsatıyla iPad"e sahip olabilecekler.
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Gaziantep illerinde Apple Premium Reseller Mağazaları ile Bimeks, Darty, Electroworld, Mediamarkt, Teknosa, Saturn ve Vatan mağazalarında 50"den fazla yetkili Apple satış noktasında iPad"lerin tüm modellerini farklı ödeme seçenekleri ile bulabilmek mümkün. iPad satış noktalarına www.bilkom.com.tr "den ulaşabilirsiniz.
Tüketicilerin iPad deneyimini tam anlamıyla yaşayabilmeleri için, Apple Satış noktaları teşhir ürünleri ve eğitimli personelleri ile hizmet verecek. Yetkili Apple Satış noktalarından satın alınacak her iPad"le tüketiciler Bilkom tarafından sağlanan satış sonrası destek ve 2 yıl garanti ayrıcalığı ile buluşacak.
Benzersiz 9.7 inç dokunmatik ekranıyla internet, e-posta, fotoğraf ve videolarınızı deneyimlenin en iyi yolu olan iPad Türkçe arayüz seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları