17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeni Süreç Zekası Çözümü
06 Ocak 2011 Perşembe 16:47

Yeni Süreç Zekası Çözümü

Software AG'nin yeni süreç zekası çözümü, webMethods BPMS kullanıcılarına stratejik ve taktik yetenekler kazandırıyor.

e-imza Dönemi Başlıyor
CES 2011"de Enerji Çözümleri
Unica KNX, Evin Anahtarı
MP 7000 Katı Meyve Sıkacağı

Software AG, webMethods BPMS (İş Süreç Yönetimi Süiti) kullanıcılarına süreç zekasını getirdi. Bu yeni paket, kurumsal kullanıcılara, herhangi bir programlama becerisi gerekmeksizin webMethods BPMS verilerini kullanarak gösterge panelleri yaratma imkanı veriyor. Çalışanlar, daha sağlıklı kararları daha hızlı alabilmek için stratejik gösterge panellerinden yararlanabiliyorlar. Taktik seviyede ise, süreç sahipleri, maliyet, kalite, döngü süresi ve hata oranı gibi süreç özelliklerini, süreçteki eksiklikleri tanımlayıp ortadan kaldırmak amacıyla görüntüleyip analiz edebiliyorlar. Süreç kıyaslama yetenekleri, en iyi uygulamaların bulunması ve işletme geneline yayılmasına yardımcı oluyor. Çalışanlar ve süreç yönetimi arasındaki bağlantı, organizasyonel analiz kullanılarak ortaya çıkarılabiliyor. Bu sayede, ekip ve işbirliği yapıları optimize edilirken, değişim yönetimi kolaylaştırılıyor.
Çözümün faydaları şöyle sıralanıyor:
- Temel performans göstergelerinin entegre bir görüntüsünü sunmak üzere kurumsal gösterge panelleri
- Manuel modellemeye gerek olmaksızın operasyonel süreç yapılarını tanımlamak üzere otomatik süreç keşfi
- Tarihsel süreç modellerini anlamak ve bir süreçteki zayıf noktaları keşfedip iyileştirmek üzere interaktif süreç analizi
- En iyi uygulamaları tanımlayıp ortaya çıkarmak üzere süreç kıyaslama
- Organizasyon ve/veya BT yeniden yapılanmasının etkilerini tahmin etmek üzere organizasyonel analiz
Software AG Teknoloji Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Wolfram Jost, konu hakkında şunları söylüyor: "webMethods müşterilerimiz, mevcut BPMS özelliklerini süreç zekasının getirdiği yeni yeteneklerle birleştirerek çok güçlü bir işlevselliğe kavuşacaklar. Bu güçlü bileşim, işletmelere süreçlerini sürekli iyileştirme ve organizasyonel verimliliği artırma imkanı veriyor."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları