11 Nisan 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeni Nesil İşlemciler Experde
21 Ocak 2011 Cuma 16:39

Yeni Nesil İşlemciler Exper'de

Exper, Intel'in ülkemizde merakla beklenen 2. nesil Core işlemcili bilgisayarlarının satışına başlıyor.

Epson Stylus Office BX625FWD
Mali Suç Tespitine Yönelik Yeni Yazılım
Kaspersky'de % 51 İndirim
Yetkisiz Erişime Engel

Bilgisayar tutkunlarına birçok yeniliği vadeden Intel"in 2. nesil Core işlemcisini dizüstünde Karizma NC13S, masaüstünde ise Action DCA1R ve Diamond DCA1K"da yer veren Exper, bilgisayar kullanımında yeni bir dönemi başlatıyor. Intel Turbo Boost 2.0 teknolojisine sahip yeni Exper"ler, bilgisayar kullanıcılarının hız ihtiyacını maksimuma çıkarıyor. Enerji kullanımında hayli cimri olan ve rakiplerine nazaran daha sessiz çalışan yeni Exper Karizma, Action ve Damond serisi bilgisayarlar, sahip olduğu Turbo Boost 2.0 teknolojisi ile üç boyutlu oyunlar, çoklu görevler ve yüksek çözünürlüklü multimedya dosyaları için maksimum ve göz alıcı performans sergiliyor.
Göz kamaştıran tasarımıyla ev ve ofislere farklı bir hava katacak olan yeni Exper"ler, "Hyper Threading" teknolojisi ile, uygulamalar arası geçişi ve çoklu görevlerde yürütme süresini göz açıp kapatıncaya kadar gerçekleştiriyor. Entegre HD Graphics özelliği ile kullanıcısına daha net görüntü, daha zengin renk, gerçeğe yakın ses ve video deneyim sunan yeni Exper Karizma NC13S, Action DCA1R ve Diamond DCA1K"da Microsoft"un Windows 7 Home Premium 64 bit işletim sistemine yer verildi.
Kusursuz tasarımları, güçlü donanım özellikleriyle bilgisayar tutkunlarının gözdesi olacak olan yeni Exper"lerle Microsoft Office Starter 2010, 75 dilde çeviri yapabilen Babylon 8, Microsoft Security Essentials yazılımları hediye ediliyor. Yeni ürünlerle ilgili olarak Exper Genel Müdürü Orhan Korkusuz, Türk tüketicisini her zaman ileri teknolojileri ürünlerle buluşturacaklarını dile getirerek, "2011'de en büyük yatırımımız müşterilerimize olacak. Exper olarak bilgisayar tutkunlarına iyi bir teknoloji deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Yenilikçi yönümüzü, en yeni teknolojiyi kullanarak geliştireceğimiz ürünlerimizi, yıl boyunca ilk olarak müşterilerimizin beğenisine sunacağız" dedi.
Exper hakkında:
Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Datateknik bünyesinde 1994 yılında faaliyetlerine başlayan Exper, kısa sürede Türkiye'nin lider yerli bilgisayar üreticisi konumuna geldi. Exper, 2010 yılında Grup bünyesinde gerçekleştirilen yeniden yapılanmayla yoluna, Exper A.Ş. olarak devam ediyor. AR-GE çalışmalarıyla rakiplerinden farklılaşan, her yeni ürününde tüketicilerinin beklentilerinin ötesinde ürünler tasarlayan Exper, düzenlediği kampanyalarla da tüketicilerin kolayca bilgisayar sahibi olabilmesini sağlıyor. Ürünlerin yanında hediye ettiği yazılımlarla da tüketicilerine değer katan içerikler sunan Exper, üç yıl üst üste masaüstü bilgisayar gelirlerinde liderlik koltuğuna oturdu. Türkiye genelinde hizmet veren tüm perakende zincir marketlerinde son kullanıcılara ulaşan Exper'in, 1000"i aşkın da bayisi bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları