13 Mayıs 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeni Nesil e-Okuyucu Qualcommla Tayvanda
05 Şubat 2012 Pazar 18:03

Yeni Nesil e-Okuyucu Qualcomm'la Tayvan'da

Tayvan’ın lider e-okuyucu üreticisi Koobe ile Qualcomm, yeni nesil e-okuyucu alanında mirasol ekran teknolojisini Tayvan’a getiriyor

Qualcomm Incorporated’ın (NASDAQ: QCOM) tam mülkiyetli bağlı şirketi olan Qualcomm MEMS Technologies Inc. ve Tayvan pazarının lider e-okuyucu çözüm sağlayıcısı olan Koobe, Inc., bugün orijinal siyah beyaz Jin Yong okuyucunun iki yıl önce ilk kez görücüye çıktığı Taipei Uluslararası Kitap Fuarı’nda mirasol® ekran teknolojisinden yararlanan yeni nesil Jin Yong okuyucuyu tanıttı. İlk cihazın başarısını temel alan yeni nesil Jin Yong Okuyucu’da mirasol ekran teknolojisinin kullanılması; iyileştirilmiş okuma deneyimi, interaktif dokunmatik ekran yetenekleri, parlak güneş ışığında bile görünürlük ve normal kullanım koşulları altında haftalarca okuma olanağı sağlayacak.

Qualcomm MEMS Teknologies, Inc. Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Clarence Chui, şunları söyledi: “Qualcomm MEMS Technologies’in büyüyen üretim altyapısının anavatanı olan Tayvan ile birlikte mirasol ekranlarının benzersiz performans avantajlarını tecrübe etmek, Qualcomm’un müşterileri için büyük önem taşıyor. Koobe’nin yeni nesil Jin Yong okuyucusu, parlak güneş ışığında bile renkli ve interaktif içerik çeşitlerini görüntüleyebilen yaygın küresel e-okuyucu pazarında tercih edilen bir ürün haline geldiğini bir kez daha kanıtlıyor.”

Çin’in yaşayan en çok satan yazarının adını alan yeni nesil Jin Yong okuyucu, Jin Yong’un takdir toplayan 15 roman seti (36 cilt halinde derlenmiş) yüklenmiş halde geliyor ve binlerce roman, karikatür, interaktif e-kitap, hareketli resimli kitap ve dergileri ön plana çıkaran Koobe’nin içerik kütüphanelerine erişim sağlıyor.

Koobe, Inc. Genel Müdürü Simon Hsu, “Jin Yong Okuyucunun kullanıcılarını, gerek içerik gerekse işlevsellik açısından artık mükemmel bir okuma deneyimi bekliyor. mirasol ekranlarını bu gelişmiş sürümle birleştirip açık alanda görünürlük ve pil ömründen taviz vermeden renk ve interaktif içerik ekleyerek müşterilerimize yeni ve mükemmel bir deneyim sunacağız” şeklinde konuştu.

Jin Yong e-okuyucu, 5,7” XGA format (1024 x 768 piksel) mirasol ekranı (ekran çözünürlüğü: 223 ppi) ve Qualcomm 1.0 GHz Snapdragon™ S2 işlemcisi ile göze çarpıyor. Koobe’nin özel uygulama arayüzü, Android 2.3 temeli üzerine kurulmuş bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları