26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeni N-Gage Oyun Servisi
01 Eylül 2007 Cumartesi 14:33

Yeni N-Gage Oyun Servisi

Nokia, 29 Ağustos’ta Londra’da düzenlediği Nokia Go Play etkinliğinde, mobil oyun keyfini artıran yeni N-Gage oyun servisini tanıttı. Bu servisin en önemli özelliklerinden birisi, oyunların satın alınmadan önce denenebilmesi.

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia’nın, 29 Ağustos’ta Londra’da düzenlediği Nokia Go Play etkinliğinde tanıttığı yeni N-Gage mobil oyun servisiyle hayat artık daha eğlenceli! Bu servis, on milyonlarca uyumlu Nokia cihazdan herhangi birine sahip kullanıcıların tüm N-Gage oyunlarını ücretsiz olarak deneyebilmesini sağlıyor. Oyun beğenilirse, doğrudan Nokia cihaz ya da bilgisayar üzerinden satın alınıp indirilebiliyor. Ayrıca bu heyecan, arkadaşlarla karşılıklı oynayarak, dünyanın farklı yerlerindeki zorlu rakiplerle mücadele ederek, N-Gage Arena’daki etkinliklere katılarak daha da artıyor.

Nokia yetkilileri N-Gage servisi hakkında şunları söylüyor: “Odak noktamızı, özel bir oyun telefonundan ziyade oyun servislerine dönüştürdükçe, oyun satın alınmasını ve oynanmasını daha da kolaylaştırıyoruz. Güçlü Nokia cihazlarla, dünya çapında tanınmış isim ve markalarla, interaktif toplulukların özellikleriyle bir araya gelen N-Gage servisleri, mobil oyun deneyimlerini geleneksel sınırların ötesine taşıyor.”

N-Gage servisi Kasım 2007’den itibaren tüm dünyada hizmete girecek. Aynı anda, ücretsiz N-Gage uygulaması da http://www.n-gage.com (PC ya da cep telefonu ile) adresinden indirilerek uyumlu cihazlara yüklenebilecek. Daha sonraki aylarda, N-Gage uygulaması, yeni Nokia N81 ve Nokia N95 8GB gibi pek çok Nokia cihazın içinde hazır olarak bulunacak; böylece kullanıcılar Nokia cihazlarını satın alır almaz oyuna başlayabilecek!

Üstelik N-Gage servisi, EA SPORTS™ FIFA 08, The Sims™ 2 Pets, Tetris® ve Tiger Woods PGA TOUR® oyunlarıyla daha da genişleyecek. Ayrıca oyun yayıncıları Capcom ve Vivendi de (ünlü Crash Bandicoot® oyunuyla) N-Gage platformunda yer alacak. Bu arada Nokia Publishing de yeni oyunlar sunmaya devam ediyor. En son açıklanan oyunlar Snakes Subsonic ve Bounce Boing Voyage oldu.

Oyun yayıncısı EA Mobile’ın yetkilileri N-Gage servisi hakkında şunları ifade ediyor: “Yeni N-Gage deneyimi sayesinde, FIFA ya da The Sims gibi en sevilen oyunlarımızın hayranları, bu oyunları her yerden oynayabilecek ve diğer oyunseverlerle bağlantıda olacak. Halihazırda dünyanın her yerinde milyonlarca uyumlu Nokia cihazın bulunması sayesinde, kaliteli mobil oyun deneyimini herkesin parmaklarının ucuna getireceğiz ve bu bizi çok heyecanlandırıyor.”

N-Gage mağazasında satılacak olan N-Gage oyunlarının fiyatı, yerel vergiler hariç 6-10 Avro arasında olacak ve ödemeler kredi kartıyla yapılacak ya da operatör faturalarına yansıtılacak. Kredi kartıyla ödeme seçeneği tüm dünyada kullanılabilir durumda; operatör tarafından faturalandırma ise 20’yi aşkın ülkede geçerli bir uygulama. Oyun lisansları, daha düşük fiyatlarla günlük ve haftalık olarak da alınabilecek ve tüm oyunlar, satın alım öncesinde denenebilecek. Ayrıca oyun seçimi ister kablosuz bağlantı ile ister İnternet üzerinden yapılsın, son derece basit saklama ve bilgisayarla senkronize etme uygulamaları sayesinde oyun katalogunu yönetmek çocuk oyuncağı olacak!

N-Gage Kasım 2007’den itibaren şu Nokia cihazlarla uyumlu olarak sunulacak: Nokia N73, Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia N93, Nokia N93i, Nokia N95, Nokia N95 8GB.


N-Gage Hakkında

Nokia Nseries ve diğer S60 3. sürüm cihazları ile uyumlu mobil oyunlar için oluşturulan N-Gage platformu sayesinde kullanıcılar, Nokia’nın mobil oyun topluluğu N-Gage Arena’ya bağlanmanın yanı sıra, kaliteli mobil oyunlara kolaylıkla ulaşarak oyun satın alabiliyor, oynayabiliyor ve yönetebiliyor. Nokia, geniş bir oyun portföyü sunmak için dünyanın önde gelen firmaları ile işbirliği yapıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.n-gage.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları