14 Mayıs 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeni Acer G6 serisi
24 Mayıs 2012 Perşembe 12:45

Yeni Acer G6 serisi

Yeni Acer G6 serisi süper ince tasarım ve ilham veren performansla tüketicilerle buluşuyor.

Görüntüleme teknolojilerinin, inanılmaz görselleri görüntülemek ve aksiyon dolu oyunlar için olağanüstü grafikler sunmak amacıyla, bilgisayarlar kadar ileri teknoloji sahibi olmaları gerekiyor. Yeni Acer G6 ekran serisinin de en iyi yaptığı şey budur: en son yüksek çözünürlüklü içeriklerin müthiş sinematik görüntülerinin tadını tümüyle çıkartmanız için stil ve teknolojinin harika bir karışımını sunar.

Performans ile tasarımın buluştuğu nokta
Daha net ve keskin imajlar sunmak için tasarlanan teknolojilerin yanında, G6 serisi güçlü bir görsel etki yaratan ve son derece ayırt edici bir görünüm katan pürüzsüz ve yuvarlak hatlı yüzeyleriyle birlikte adeta hava atar. Parlak X-biçimli tabanı kuvvetli bir destek sağlar ve ince, modern görünümünü vurgularken hız ve performansı hissettirir. Sonuç olarak, girdiği her odada göz alacak çarpıcı bir tasarımdır.

100 milyon:1 kontrast oranıyla, Acer Adaptive Contrast Management ile optimize edilen bu ekranlar, özellikle karanlık veya parlak imajlarla önemli ölçüde bir derecelendirme ve detay gelişimi sunar; böylece üstün bir görsel deneyimi garanti eder. 2ms'lik hızlı yanıt süresi sarmal grafikler ve video görüntüleri sunarken, VESA duvar bağlantısı sistemi ile – büyük ekranlarda mevcuttur – evde her alana sığabildikleri için, bu cihazlar her ev ortamına mükemmel uyum sağlar.

Ultra ince tasarımı ile 6 farklı ekran boyutunda

Acer G6 serisi çoğu kullanıcının ihtiyaçlarını tatmin eden çekici medya ve oyun görüntüleri barındırır: ev eğlencesinden oyunlara ve ofis verimliliğine kadar her ortama kolayca uyum sağlayan fütüristik bir ultra ince tasarıma sahiptir. Tam HD, HD+ çözünürlüklerle 68.6 cm (27”), 61 cm (24”), 58cm (23”), 55cm (22”), 51cm (20”) ve 47cm (19”) olmak üzere 6 ekran boyutu bulunan G6 serisi, dudak uçuklatan görseller sağlar ve oyun oynamak, multimedya ve üretkenlik uygulamaları için en doğru tercihtir. 

Çevre dosotu monitor
Acer G6 monitörleri üstün performans ve dayanıklılık sağlarken çevreye minimum zarar veren beyaz LED arkadan aydınlatma teknolojisi kullanır. Beyaz LED teknolojisi gibi çevre dostu fonksiyonellik, bu monitörlerin ayrıca dünyayı düşünenlerin de ilk tercihi olmasını sağlar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları