26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
yemeksepetI.com, World of Warcraftta
09 Haziran 2010 Çarşamba 15:20

yemeksepetI.com, World of Warcraft'ta

yemeksepeti.com, MMORPG oyunu World of Warcraft'ta oluşturulan karakterle, bu kez dijital dünyadaki karakterlerin karnını doyurdu.

Yemeksepeti.com, bu kez de dijital dünyada oyuncuların karnını doyurdu. Dünyanın en fazla oynanan çok kullanıcılı oyunu World of Warcraft"ın (WoW) içinde yaratılan "yemeksepeti" karakteri, 6 ay boyunca Türk oyunculara düzenli olarak yemek dağıttı. Oyunun geçtiği Azeroth diyarında yemek dağıtan "yemeksepeti" karakteri, kullanıcılara e-posta göndererek onlara güç katacak yemekler hazırladığını duyurdu.

Yemeksepeti pişirip dağıttı, World of Warcraft oyuncuları güç kazandı

Gyro tarafından hayata geçirilen projede "yemeksepeti" karakterinin oyun içindeki malzeme ve tariflerle yapıp dağıttığı yemekler, karakterlere özel güçler kazandırdı. Kullanıcılar posta kutularına baktıklarında "yemeksepeti"nden gelen yemeklerle karşılaştılar ve dijital dünyada karınlarını doyurdular. Uygulama, 6 ayda 2.274 düzenli kullanıcıya ulaşırken, haftalık yemek gönderimleri ise 10.000"i aştı. Böylece yemeksepeti.com, kullanıcılarını internet üzerindeki oyun dünyasında bile yalnız bırakmayıp benzersiz lezzetlerle buluşturdu.

Yemeksepeti.com, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Kocaeli, Adana, Denizli, Konya ve Kıbrıs"ta hizmet veriyor. 11 büyük il ve Kıbrıs"ta, 700 binden fazla kayıtlı kullanıcısı bulunan yemeksepeti.com, 3.500"den fazla restorandan binlerce farklı çeşitte yemek alternatifi sunuyor. Yemek ve menülerin fiyatlarını ayrıntılı olarak inceleyebilme fırsatı sunan yemeksepeti.com, hem Türkçe hem de İngilizce olarak hizmet veriyor.

Yemeksepeti.com"un, World of Warcraft"ta oluşturulan "yemeksepeti" karakterini yaratan ekip:

Reklamveren: Yemeksepeti.com
Reklamveren sorumlusu: Ilgın Ece Şahin
Ajans: Gyro
Yaratıcı grup: Gökhan Yücel ve Gökçen Yücel
Proje Koordinatörü: Mine Anafarta

(Haber Merkezi)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları