18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yellow Medya’dan Özel Web Siteleri
26 Temmuz 2012 Perşembe 14:45

Yellow Medya’dan Özel Web Siteleri

Yellow Medya’dan 5 ya da 10 sayfalık bir web sitesi alan firmalara, Türkiye’nin en büyük firma rehberi Yellow.com.tr’de 1 milyon banner gösterimi hediye ediliyor.

Yellow Medya, ‘Web Sitem’ çözümünü şimdi Ramazan ayına özel benzersiz bir fırsatla birlikte sunuyor. Yellow Medya’dan 5 ya da 10 sayfalık bir web sitesi alan firmalara, Türkiye’nin en büyük firma rehberi Yellow.com.tr’de 1 milyon banner gösterimi hediye ediliyor.

Yellow Medya, firmalara online ve mobil aramalarda üst sıralarda görünmelerini sağlayan, Türkçe ve İngilizce hazırlanan ‘Web Sitem’ çözümleri sunuyor. Üstelik Yellow Medya, Web Sitem çözümlerine Ağustos 2012 sonuna dek sahip olacak firmalara Yellow.com.tr’de 1 milyon banner gösterimi hediye ederek, sitelerinin ziyaretçi sayısını artırmalarına ve daha çok müşteri kazanmalarına yardımcı oluyor.   

Yellow Medya, dünyanın önde gelen web sitesi geliştirme firmalarından vSplash Tech Labs ile ortaklaşa sunduğu Web Sitem çözümleri ile firmalara kapsamlı bir hizmet bütünü sunuyor. Firmaların büyüklüğüne ve ihtiyaçlarına göre 5 ya da 10 sayfadan oluşan internet sitelerinin hazırlanması ve yönetimi, Yellow Medya bünyesinde uzmanlar tarafından gerçekleştiriliyor.

Türkiye’nin en büyük firma rehberinde ücretsiz reklam verme fırsatı
Yellow Medya, Web Sitem çözümlerini satın alacak firmalara Ağustos 2012 sonuna dek yararlanabilecekleri benzersiz bir Ramazan fırsatı sunuyor ve Yellow.com.tr’de ücretsiz 1 milyon banner gösterimini hediye ediyor. Fırsat kapsamında, firmaların Yellow Medya tarafından hazırlanan web sitelerine ait online reklamlar yani banner’lar, Türkiye’nin en büyük firma rehberi Yellow.com.tr’de yayınlanıyor. Böylece firmalar, her ay Yellow.com.tr’yi ziyaret eden 3 milyondan fazla potansiyel müşteriye web sitelerini ve firmalarını ücretsiz olarak tanıtma şansı elde ediyorlar.

Yellow Medya tarafından hazırlanan web sitelerinin en önemli özelliklerinden biri de mobil cihazlar için optimize edilmiş olmaları. Siteler bu sayede akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarla ziyaret edildiğinde de sorunsuz olarak ve doğru bir şekilde görüntülenebiliyor.

Yellow Medya uzmanlığı ile arama motorlarında üst sıralarda görüntülenmesi sağlanan ve Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hazırlanan web siteleri, firmaların ihtiyaçlarına göre farklı dillere de uyarlanabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları