18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yellow Medya’dan Büyük Yenilik
07 Ağustos 2012 Salı 15:55

Yellow Medya’dan Büyük Yenilik

Yellow Medya’nın performans bazlı reklam modeli ile reklamveren firmalar sadece gelen telefon aramaları için ödeme yapıyor.

Yellow Medya tarafından sunulan yenilikçi reklam hizmeti Arama Başına Ödeme sistemi, firmaların Yellow E-Rehber platformlarında yayınlanan reklamları ve Süper Sayfam’da yayınlanan içerikleri sayesinde aldıkları telefon çağrılarını takip edebilmelerini ve aldıkları aramalar için ödeme yapmalarını sağlıyor. Türkiye’de ilk kez ve sadece Yellow Medya tarafından sunulan bu hizmetten, KOBİ’ler dahil, performans bazlı ödeme yapmak ve reklam yatırımlarının geri dönüşünü ölçmek isteyen tüm firmalar yararlanabiliyor.

Yellow Medya tarafından sunulan yenilikçi reklam hizmeti Arama Başına Ödeme sistemi, firmaların Yellow.com.tr’deki reklamları sayesinde aldıkları telefon aramaları için ödeme yapmalarını sağlıyor. Başta KOBİ’ler olmak üzere tüm firmaların yararlanabildikleri benzersiz sistem, Türkiye’de ilk kez ve sadece Yellow Medya tarafından sunuluyor.

Daha fazla müşteri kazanmak ve işlerini büyütmek isteyen firmalar reklama yatırım yapıyorlar. Ancak performansa dayalı reklam sistemi kullanmayan firmaların yaptıkları reklam yatırımının katma değerini ölçmeleri son derece güç. Yellow Medya’nın sunduğu Arama Başına Ödeme sistemi ile firmalar sadece Yellow.com.tr’deki reklamlarından gelen telefon aramaları için ücret ödüyorlar. Satın alma potansiyeli yüksek müşterilere kolaylıkla ulaşılabilen Yellow.com.tr sayesinde, firmaların telefonları daha çok çalıyor ve satışları artıyor.

Reklam yatırımlarının performansına göre bütçe ayırmak isteyen firmalar için geliştirilmiş olan Arama Başına Ödeme sisteminde, firmalar Yellow E-Rehber platformlarında yayınlanan reklamlarından ve Süper Sayfam içeriklerinden aldıkları telefon çağrılarını takip edebiliyorlar. Bir tür ‘kullandığın kadar öde’ sistemi olan Arama Başına Ödeme sayesinde, reklamveren firmalar sadece aldıkları bu telefon çağrıları için ödeme yapıyorlar.

Nasıl çalışıyor?
Ücretsiz arama yönlendirme özelliği bulunan Arama Başına Ödeme’de, Yellow Medya, firmanın reklamlarında kullanılmak üzere özel telefon numaraları tahsis ediyor. Bu numaralar, firmanın gerçek telefon numaralarına yönlendiriliyor. Firma, Yellow Medya tarafından kendisine verilen kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak ve gerçek zamanlı olarak, güvenli online portal aracılığıyla gelen telefon aramalarını da detaylı bir şekilde takip edebiliyor.

7/24 online Çağrı Takip Portali
Yellow Medya’nın özel Çağrı Takip Portali sayesinde, firma yetkililerinin Yellow.com.tr’deki reklamlarını görerek kendilerini arayan tüm numaraları görmesi, cevapsız çağrılardan anında haberdar olarak geri dönüş yapması da mümkün. Mevcut ya da potansiyel müşterilerin firma ile yaptığı telefon görüşmelerinin sürelerini analiz etmeye de olanak tanıyan portal ile firmanın günün hangi saatlerinde daha sık arandığı da görüntülenebiliyor. 7/24 kullanılabilen portalda, telesekreter hizmeti sayesinde gelen çağrılara yeterince hızlı yanıt verilip verilmediği de ölçülebiliyor.    

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları