26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yellow Medyadan BlackBerry Uygulaması
18 Ocak 2012 Çarşamba 12:26

Yellow Medya'dan BlackBerry Uygulaması

Yerel arama alanında dünya lideri Yellow Medya, BlackBerry uygulaması Turkey Yellow Pages ile 700 binden fazla firmanın güncel iletişim bilgilerini tek uygulamada topladı.

BlackBerry sahiplerinin herhangi bir konu ile ilgili olarak ihtiyaç duydukları firmaya ulaşmalarını kolaylaştıran Turkey Yellow Pages uygulaması, BlackBerry App World’den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Veritabanı olarak Yellow Medya’nın 650 kategoride 700 binden fazla firmanın doğrulanmış ve güncel iletişim bilgilerini içeren veritabanından yararlanan uygulama, kullanıcı dostu sade arayüzüyle dikkat çekiyor.

BlackBerry kullanıcıları uygulamanın giriş ekranında yer alan arama kutucuğuna aradıkları firma ile ilgili anahtar sözcüğü girip il ve ilçe seçimini yaptıktan sonra, (Örneğin: Elektrikçi, İstanbul, Beşiktaş) aranan kategoride olan ve o bölgede bulunan tüm firmalar açık adresleri ile birlikte listeleniyor. Listeden herhangi bir firma adına tıklandığında ise, firmanın adresinin yanı sıra telefon numarası ve internet adresi de görüntülenebiliyor. Uygulamanın önemli bir özelliği de firmaların konum bilgilerinin harita üzerinde de gösterilmesi. 

Kullanıcılar görüntüledikleri firmaların telefon numaralarını rehbere kaydedebildikleri gibi, bu bilgileri SMS olarak tanıdıklarına da gönderebiliyorlar. Firma bilgileri ayrıca Facebook ve Twitter’da da paylaşılabiliyor.

Yellow Medya’nın yerel aramadaki gücünü kullanan BlackBerry Turkey Yellow Pages uygulamasının ayrıca yakın çevredeki firmaları gösterme özelliği de bulunuyor. GPS ve BlackBerry haritalarını kullanan bu özellik sayesinde, 1, 3 ya da 6 kilometrekarelik bir alan içinde hangi firmaların bulunduğu görüntülenebiliyor.

Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde kullanılabilen uygulama, appworld.blackberry.com/webstore/content/74952 adresinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları