18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yellow Medyada Bayim Nerede Uygulaması
15 Ağustos 2012 Çarşamba 18:10

Yellow Medya'da Bayim Nerede Uygulaması

Bayim Nerede?, markasının internette kolayca bulunabilmesini isteyen firmalara pek çok ayrıcalık sunuyor.

Yellow Medya, satış ve hizmet noktalarını internette görünür, haritada kolaylıkla bulunur hale getirerek müşterileri tarafından kolayca ulaşılabilir olmak isteyen firmalar için Bayim Nerede? çözümünü kullanıma sundu. Bayim Nerede?, firma bünyesinde bulunan tüm satış noktalarını, hizmet merkezlerini ve bayi ağını tek bir harita uygulamasında toplamayı sağlayarak, hem müşteri memnuniyetinde hem de firmanın bulunabilirliğinde önemli artış elde edilmesine yardımcı oluyor.

Akaryakıttan hazır giyim ve perakendeye kadar pek çok sektörden firmanın yararlanabildiği, internet sitelerine ve kurumsal kimliğe uygun bir biçimde tasarlanan Bayim Nerede? çözümünde, bayilerin ya da hizmet noktalarının bulunduğu tüm noktalar Türkiye haritası üzerine yerleştiriliyor. Müşteriler, markanın logosu ile işaretlenen bu noktalara tıkladıklarında, bayide ne tür hizmetlerin verildiğinden detaylı adres ve ödeme seçeneklerine kadar pek çok bilgiye kolayca ulaşabiliyorlar.

Her zaman güncel veritabanı

Bayim Nerede?, Türkiye’nin en büyük firma rehberi Yellow.com.tr’nin veritabanını kullanıyor. Bu entegrasyon sayesinde içeriği otomatik olarak güncellenen çözüm, her zaman en doğru firma bilgilerini sunuyor. Bayilerin ya da satış/hizmet noktalarının harita üzerindeki coğrafi konumlandırılması ve gerektiğinde güncellenmesi de Yellow Medya’nın uzman ekibi tarafından gerçekleştiriliyor. 

Bayim Nerede?, markasının internette kolayca bulunabilmesini isteyen firmalara pek çok ayrıcalık sunuyor. Yeni bir sayfada tam ekran görüntülenebilen ya da firmanın kurumsal sitesi içinde konumlandırılabilen uygulamanın, lokasyon özelliklerine ya da il ve ilçeye göre filtrelemeye olanak tanıyan gelişmiş filtreleme özellikleri kullanımı kolaylaştırıyor. Tüm lokasyon detaylarının e-posta ve sosyal medya yoluyla paylaşılabilmesini de sağlayan Bayim Nerede?, Türkçe ve İngilizce dil desteği ile interaktif Google Haritası üzerinde Harita, Uydu ve/veya Karma harita gösterimi şeklinde kullanılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları