27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yellow Medya Turkcell İşteKazan Programı’nda
01 Ağustos 2012 Çarşamba 16:35

Yellow Medya Turkcell İşteKazan Programı’nda

Turkcell ve Yellow Medya’nın gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, Yellow Medya Turkcell İşteKazan Programı’na katıldı.

Yellow Medya’nın İşteKazan Programı’na özel teklifi olarak Türkiye’nin en güncel firma rehberi olan Yellow.com.tr’de listelenme ve zengin içerik ile yer alma fırsatı, 399 TL yerine yüzde 25 indirimle, KDV dahil sadece 299 TL’ye, üstelik 12 taksit imkanıyla sunuluyor.

Yellow Medya, düzenlediği çeşitli kampanyalarla firmaların harcamalarını azaltmalarına yardımcı olan Turkcell İşteKazan Programı’na katıldı. Yellow Medya ve Turkcell işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında, Türkiye’nin en güncel firma rehberi Yellow.com.tr’de Süper Sayfam sahibi olmak ve zengin içerik bilgileri ile yer almak 399 TL yerine yüzde 25 indirimle, KDV dahil sadece 299 TL’ye, üstelik 12 taksit imkanıyla sunuluyor. Turkcell’li işletmeler SAYFAM yazıp 2222’ye SMS göndererek kampanyaya katılabiliyor.

Yellow.com.tr’de listelenen firmalar sadece 1 günde 24 binin üzerinde telefon çağrısı alırken, 1 ayda yaklaşık 2 buçuk milyon tekil ziyaretçi tarafından, 4 buçuk milyon kez görüntüleniyorlar. Firmaların Yellow.com.tr Süper Sayfasında yer alan içerikleri ne kadar zengin olursa, arama motorlarında yapılan aramalarda görüntülenme şansları da o kadar yüksek oluyor.

Firmanın Yellow.com.tr’de yer alan Süper Sayfasında, detaylı iletişim bilgilerinin yanı sıra, logosu, fotoğrafları, anahtar kelimeleri, marka isimleri, kategorisi, firmaya özel hazırlanan QR kodu, haritada işaretlenmesi gibi daha birçok zengin içerik bilgisi bulunuyor. Süper Sayfam ile firmalar online ve mobil aramalarda üst sıralarda yer alarak arama motorlarında kolayca bulunabiliyor ve böylece çok daha fazla müşteri kazanarak, çok daha fazla satış yapabiliyorlar.

Süper Sayfam ürününün hazırlanması ve yönetimi Yellow Medya uzmanları tarafından firma adına gerçekleştiriliyor. Hem bilgisayarlara hem de akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlara uyumlu tasarlandığı için, firmaların detaylı bilgilerinin yer aldığı Süper Sayfalar potansiyel müşteriler tarafından her zaman en iyi şekilde görüntülenebiliyor.

Süper Sayfam ürününün zengin içeriği, firmaların hem Yellow.com.tr’de hem de arama motorlarında daha sık bulunmasına ve görüntülenmesine yardımcı olurken, çok daha fazla sayıda müşteriye ulaşmasına da imkan sağlıyor. Çözümün en önemli özelliklerinden biri de Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) olarak adlandırılan işlemi de kapsaması. Bu işlem sayesinde, firmanın detaylı iletişim bilgilerini içeren Süper Sayfası arama motorlarındaki arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabiliyor.

Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde sunulan Süper Sayfam ürünü ile firmaların yurt dışı bağlantı kurmaları da kolaylaşıyor.

Turkcell’li işletmeler, SAYFAM yazıp 2222’ye SMS göndererek kampanyaya katılabiliyor; Yellow.com.tr’de 399 TL yerine KDV dahil sadece 299 TL’ye, üstelik 12 taksit imkanıyla yer alarak daha fazla müşteri kazanıyor ve satışlarını da katlayabiliyorlar.

Turkcell ile yaptıkları işbirliğinden dolayı çok heyecanlı olduklarını vurgulayan Yellow Medya Genel Müdürü Trevor Nadeau, firmaların online ve mobil aramalarda bulunabilir olmalarının önemine dikkat çekerek, “Yellow Medya’nın popüler çözümlerinden biri olan Süper Sayfam, firmaların internette bulunabilmelerinin ve yeni müşterilere ulaşabilmelerinin en etkili yollarından biri” diye konuştu.

Yellow Medya’yı İşteKazan ortakları arasında görmekten mutluluk duyduklarını belirten Turkcell Kurumsal Pazarlama Müdürü Sezin Mızraklı Güven, “Yellow Medya çözümlerinin Turkcell’li işletmelere dijital dünyada büyük avantajlar sağlayacağına ve daha fazla müşteri kazandıracağına inanıyoruz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları