26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yellow Medya SoLoMo’nun Kitabını Yazdı
22 Mart 2012 Perşembe 09:58

Yellow Medya SoLoMo’nun Kitabını Yazdı

Yerel arama alanında lider Yellow Medya, yeni pazarlama kavramı SoLoMo’yu tüm detayları ile tanıtan ücretsiz bir el kitabı yayınladı

Yellow Medya, yepyeni bir pazarlama kavramı olan SoLoMo’nun ne olduğunu ve en doğru şekilde nasıl uygulanabileceğini anlatan ücretsiz bir el kitabı yayınladı. Yellow Medya, geçtiğimiz hafta da SoLoMo kavramını, lokasyon bazlı pazarlama alanında sahip olduğu uzmanlık ile birleştirerek firmalara sunduğu benzersiz Marka SoLoMo Etkileşim Platformu çözümünü tanıtmıştı. 

Firma sahiplerinin ve marka yöneticilerinin SoLoMo (Sosyal, Lokal ve Mobil) pazarlama konseptine tüm ayrıntıları ile hakim olmalarını sağlayan SoLoMo El Kitabı, Yellow Medya Genel Müdürü Trevor Nadeau tarafından kaleme alındı. Nadeau kitapçıkta, Lokasyon Bazlı Etkileşim kavramı temelinde firmaların SoLoMo’yu etkin bir şekilde kullanabilmek için nelere dikkat etmeleri gerektiğini de aktarıyor.

SoLoMo El Kitabı, solomo.com.tr adresinden ücretsiz olarak indirilebiliyor ya da handbook@solomo.com.tr e-posta adresinden yine ücretsiz temin edilebiliyor.

Yellow Medya, satış/hizmet noktalarının çeşitli mobil, sosyal ve lokal arama platformlarında kolayca bulunmalarını sağlayan SoLoMo’yu, Marka SoLoMo Etkileşim Platformu çözümü ile Türkiye’de kullanıma sunuyor. 
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları