02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yellow Medya ile Google İşbirliği
04 Mayıs 2012 Cuma 14:30

Yellow Medya ile Google İşbirliği

Yerel arama portalı Yellow Medya, Google ile stratejik işbirliği anlaşması imzalandığını duyurdu.

Anlaşma kapsamında, Türkiye'deki Google ürünleri için firma listeleme ve zengin içerik tedariği Yellow Medya tarafından gerçekleştirilecek.

Yellow Medya, kapsamlı firma listeleme veritabanının tamamının yanı sıra,  firmaların coğrafi konumlandırma bilgilerini, logolarını, fotoğraflarını, şirket profillerini, çalışma saatleri ve kabul edilen ödeme türleri gibi diğer içerikleri de Google'a sağlayacak.

Firma veritabanını oluşturmak ve geliştirmek için dört yıl içinde 10 milyon doların üzerinde yatırım yaptıklarını belirten Yellow Medya Genel Müdürü Trevor Nadeau, "Türkiye'de son derece önemli bir konumda yer alan Google, bir arama motoru olarak veritabanımızda yer alan firmaların internet kullanıcıları tarafından daha kolay keşfedilmelerinin yolunu açıyor. Veritabanımızı Google ile paylaşmamız, tüketicilerin ve firmaların birbirlerini çok daha kolay bir şekilde bulmalarını sağlayacak" diye konuştu.

Yellow Medya firma listeleme veritabanında bugün itibariyle 750 binden fazla firmanın güncel ve eksiksiz bilgisi yer alıyor. Yellow Medya çağrı merkezi görevlileri firmalarla birebir iletişime geçerek, firma ve marka adları, ayrıntılı adres bilgisi, coğrafi kodlar ve iletişim bilgilerinin yanı sıra diğer önemli de bilgileri derleyerek veritabanını geliştiriyor ve sürekli güncel tutuyorlar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları