17 Ocak 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yellow Medya, Ankara’nın Markaları Zirvesinde
12 Nisan 2012 Perşembe 23:26

Yellow Medya, Ankara’nın Markaları Zirvesinde

Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinliğe, dünya çapında marka olma başarısını göstermiş isim ve şirketler katılıyor.

Türkiye ve dünya çapında marka olma başarısını göstermiş isim ve şirketleri, marka olma yolunda ilerleyenlerle buluşturan ve bu yıl ikincisi düzenlenen Ankara’nın Markaları Zirvesi, 19 Nisan 2012 Perşembe günü Ankara Rixos Otel’de gerçekleştirilecek. Bu yılki teması Dijital dünyada marka olmak olarak belirlenen ve Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) öncülüğünde gerçekleştirilen etkinliğe, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarının CEO’ları konuşmacı olarak katılacak.

Markalara sunduğu yerel arama, lokasyon bazlı pazarlama, içerik paylaşımı ve yönetimi ile lokasyon bazlı etkileşim çözümleriyle dijital dünyanın en önemli markaları arasında yer alan Yellow Medya, SoLoMo çözümü ile Ankara’nın Markaları Zirvesi’ndeki yerini alacak.

Yepyeni bir pazarlama konsepti olan SoLoMo tüm dünyada adından söz ettirmeye başlamışken, marka yöneticileri ve dijital ajanslar da lokasyon bazlı etkileşim aktivitelerinin önemini kavramaya başladılar. SoLoMo, bu konseptin ülkemizdeki ilk uygulayıcıları arasında yer alan Yellow Medya’nın Genel Müdürü Trevor Nadeau tarafından, Ankara’nın Markaları Zirvesi’nde tüm yönleriyle ele alınacak.

Yellow Medya Genel Müdürü ve ‘Türkiye için Marka SoLoMo El Kitabı’nın yazarı olan Trevor Nadeau, etkinlikte yapacağı sunumda, bir markanın nasıl SoLoMo dostu haline gelebileceği konusundaki görüşlerini günlük hayattan örnekler vererek paylaşacak.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları