17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeğen, Fujitsu ile Bilişime Geri Döndü
12 Temmuz 2011 Salı 13:22

Yeğen, Fujitsu ile Bilişime Geri Döndü

Meltem Yeğen, 4 yıllık aradan sonra Fujitsu Türkiye ve Balkan ülkelerinden sorumlu Pazarlama Direktörlüğü görevi ile bilişime geri döndü.

Dünyanın lider bilişim firmalarından Fujitsu, bölgesel yeni yapılanması sonucunda Türkiye'de üst yönetimini güçlendirmeye devam ediyor. Fujitsu Türkiye ve Balkan  ülkelerinden sorumlu Pazarlama Direktörlüğü görevine; Meltem Yeğen atandı. Yeğen 1 Temmuz 2011 itibarı ile yeni görevine başladı.

İstanbul Üniversitesi'nde Pazarlama İletişimi okuyan Meltem Yeğen aynı Üniversitede MBA lisansüstü eğitimini tamamladı. Profesyonel yaşamına 1991 yılında Mikroyazılım şirketinde Halkla İlişkiler Uzmanı olarak başladı. Daha sonra 1992'de Arçelik'te Halkla İlişkiler Uzmanı, 1996'da Schneider Electric'te Pazarlama İletişimi Müdürü olarak görev yaptı. 2001 yılında Koç Bilgi Grubu şirketlerinden Koç Bryce’ın Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlenen Yeğen, 2003'te Oyak Teknoloji Pazarlama Müdürü oldu. 2006 - 2010 yılları arasında ise Oyak Pazarlama'da Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak çalıştı.

Önceki görevleri sırasında özel haberlerimizde ekibimize yardımcı olan Yeğen’i, yeni görevinden dolayı tebrik eder, tekrar bilişim sektörüne dönmekten duyduğu memnuniyeti bizlerin de paylaştığımızı belirtmek isteriz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları