23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yazılım İhracatına Nexum’dan Katkı
06 Ekim 2011 Perşembe 14:00

Yazılım İhracatına Nexum’dan Katkı

Bilişim 500 sonuçlarına göre yazılım ihracatı gelirlerinde yedinci sırada yer alan Nexum uluslararası bir başarıya daha imza attı.

Nexum; Sony Europe, Bosch und Siemens Hausgerate (BSH), Darty ve Dertour’dan sonra Lenovo için de global ölçekte hizmet sunmaya başladı. Nexum Lenovo'nun DO Tour projesi kapsamında dokuz ülkede gerçekleştirilen projenin merkez ajansı olarak hizmet sunuyor. 

Türkiye’nin önde gelen firmalarına verdiği hizmetin yanı sıra uluslararası müşterilere de sunduğu hizmet ile ön plana çıkan Nexum artık yurtdışında tercih edilen bir teknoloji şirketi haline geldi.  Nexum, Lenovo’nun Türkiye dahil Avrupa’daki 9 ülke ofisinin katılımıyla gerçekleştirdiği projenin merkez ajansı olarak global bir başarıya daha imza attı. Romanya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Slovakya, Bulgaristan, Sırbistan, Yunanistan, Macaristan ve Türkiye’de  yürütülen online yarışma kapsamında  Lenovo IdeaPad K1 tablet ve Pekin turu kazanmak isteyen katılımcılar eğitimden eğlenceye, sağlıktan teknolojiye dokuz farklı kategoride açıklanan görevleri yerine getirmeye çalışıyorlar.
Türkiye dahil dokuz Avrupa ülkesinde gerçekleştirilen online yarışmanın web sitesi tasarımı ve altyapısı Nexum imzasını taşıyor. Dokuz ülke ve dokuz ayrı dil için hazırlanan tasarımların yanı sıra online yarışma kategorileri, tüm mikrosite içerikleri iPhone ve Android için yarışmanın mobil uygulamaları da Nexum tarafından hazırlandı. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları