24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yasemin Sungurdan Yeni Seminer
31 Ağustos 2007 Cuma 09:38

Yasemin Sungur'dan Yeni Seminer

Marka ve İletişim Danışmanı Yasemin Sungur’un Kişisel marka olma stratejileri semineri Masters Training International’ın düzenlediği herkesin katılımına açık organizasyonu ile 11–12 Eylül tarihlerinde İstanbul’da.

“Kendimize odaklanmalı, içimizden çıkardığımız, sahip olduğumuz, geliştirdiğimiz özellikler ile güçlendirdiğimiz bir konumlandırma ile marka olmalıyız” diyen Sungur seminerde kişinin hedeflerine ulaşması için nasıl bir sistem uygulaması gerektiğini anlatacak.

Kişisel marka olma stratejileri başlıklı seminer Yasemin Sungur tarafından 11-12 Eylül’de Masters Training International’ın organizasyonu ile gerçekleştirilecek.

Masters Training International bünyesinde Beceri Geliştirme ve Pazarlama eğitimleri kapsamında; İletişim, Hitap Sanatı-Doğru ve Etkili Konuşma, İş Hayatında Profesyonellik, Kişisel Marka Olmak, Ürün ve Marka Yönetimi, Müzakere ve Kişisel İmaj çalışmalarında görev alacak Marka ve İletişim Danışmanı Yasemin Sungur, workshop’ta, kişinin hedeflerine ulaşması için nasıl bir sistem uygulaması gerektiğini anlatacak. Buradan hareketle kurumların başarısının, kişilerin başarısına endeksli olduğuna dikkat çekecek. Etkinlik sonunda katılımcılar kendi yol haritalarını çıkaracaklar.

Seminer’deki konu başlıklarından bazıları şunlar:

- Kişisel hedeflerin belirlenmesi
- Neden kişisel marka?
- Marka kimliği ile yaptığınız işin bütünleşmesi ve geliştirilmesi
- Yaşam / Kariyer yol haritasını hazırlamak
- Kişisel imaj ve marka süreci
- Kişisel gelişim ile markayı büyütmek
- Sihirli pusula ile iletişim
- İlişki yönetiminde markanın gücü
- Marka ve medya ilişkileri
- Marka yol haritasının sunumu

Yasemin Sungur, “Kendisini fark eden ama başkalarının da fark etmesini isteyen herkes bu programa katılabilir. Bu çalışma kişiye şunları sağlayacak: Kendini rahatça ifade etme, özelliklerini ortaya çıkarabilme, kimliğini, hayattaki duruşunu belirleme, geleneksel yaşam kurallarını kendine adapte etme, kişisel imaj ve kalitesini artırma, kişisel özgüvenini artırma, pozitif, çözüm odaklı bakış açısı kazanma, yaşam yolculuğunda adımlarını daha sağlam basabilme.”


Yasemin Sungur Hakkında

Ankara doğumlu olan Sungur, 1977 yılında çalışma hayatına Ankara'da başladı. Finans, Danışmanlık, Tekstil, Turizm sektörlerinde İnsan Kaynakları, Eğitim ve Halkla İlişkiler ve Pazarlama İletişimi alanlarında görev yaptı.

İlk, orta, lise, üniversite derken, hala eğitimine devam ediyor; Aslında öğrenmenin hiç bitmeyeceğini öğrendi. Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi eğitiminden sonra çeşitli kurumlarda Pazarlama, Marka, Kişisel Marka, Satış, Eğitimcinin Eğitimi, Koçluk, NLP, EFT, Gestalt ve Reiki konularında eğitim aldı, almaya devam ediyor.

Performans Danışmanlık, Örsa Holding, Ant Eğitim Danışmanlık, Deloitte & Touche, Nashuatec ve Ziraat Bankası Genel Müdürlüğünde görev yaptı. TEGV, Barış Manço Derneği, Lions Türkiye, Galata Derneği v.b. Sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak proje danışmanlığı yaptı. UNICEF - Çocuk Hakları Tanıtım Kampanyasında 2 yıldır iletişim ve kampanya yönetimi seminerleri veriyor.

İştigal konusunu insan ve gelecek olarak tanımlayan Yasemin Sungur, kelimelerin peşinde koşar; Bilgi, İletişim, Pazarlama, Marka, Yetenek, Eğitim, Değişim, Kariyer, Deneyim ve Paylaşım kelimelerine hayrandır. Yemek tariflerini okumaya bayılır, yapmayı ve yemeyi de sever. İstanbul hayranıdır ve kendi ifadesiyle enerjisini doğadan alır. Okur, yazar, fotoğraf çeker. Paylaşmak ister ve paylaşır.

Kadıköy Kültür Sanat Derneği, Barış Manço Derneği, Doğal Hayatı Koruma Derneği ve Buğday Derneği üyesi olan Yasemin Sungur evli ve bir oğlu bir de köpeği var.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları