15 Nisan 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yaşar Holdinge İnsana Saygı Ödülü
24 Şubat 2012 Cuma 10:32

Yaşar Holding'e İnsana Saygı Ödülü

Kariyer.net’in çeşitli kriterler doğrultusunda verdiği İnsana Saygı ve En Çok Başvuru Alan Şirket ödüllerinin sahiplerinden biri de Yaşar Holding oldu.

Türkiye’nin köklü ve öncü sanayi kuruluşlarından Yaşar Holding, Kariyer.net üzerinden yapılan başvurular kapsamında İnsana Saygı Ödülü ve En Çok Başvuru Alan Şirket Ödülü’nün sahibi oldu. Ödüller, Kariyer.net'in ana sponsorluğunda , Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde gerçekleştirilen törenle sahiplerine verildi.

Ödülle ilgili açıklama yapan Yaşar Holding İnsan Kaynakları Direktörü Filiz Ergin “2011 yılında Yaşar Topluluğu’na katılan çalışanlarımızın %40’ını Kariyer.net üzerinden istihdam ettik. Yaşar Topluluğu olarak 5’i Türkiye’nin ilk 500’ü arasında bulunan 20 şirketimiz, 2 vakfımız, Türkiye ve yurtdışı organizasyonlarımızda çalışan 6750 çalışanımız ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İnsan kaynağımızı, Yaşar Topluluğu’nun en önemli değerlerinden biri olarak görüyoruz. Çalışanlarımızın yanı sıra topluluğumuza başvuran adaylara da göstermiş olduğumuz değer ve adayların topluluğumuza göstermiş olduğu ilgi ile ödüllendirilmek bizi çok mutlu etti.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları