17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yaşam Kulüplerinin Tercihi Lapis
09 Mart 2009 Pazartesi 10:54

Yaşam Kulüplerinin Tercihi Lapis

Senkron Bilgi Teknolojileri, spa, wellness, fitness firmalarına yönelik Lapis çözümüyle, sağlık ve zindelik hizmetleri veren yaşam kulüplerinde müşteri memnuniyetini artırıyor.

Dikey pazarlara yönelik yazılım çözümleriyle tanınan Senkron, spa, wellness ve fitness salonları için özel olarak hazırladığı Lapis çözümüyle, bu işletmelere tüm süreçlerini profesyonel bir biçimde yönetme imkanı veriyor. Bugün Türkiye genelinde 50"yi aşkın kuruluş, kalite, verimlilik ve müşteri memnuniyeti artışı sağlamak için Lapis"i tercih ediyor.

Lapis, tek merkezde kullanılabileceği gibi, birden fazla şubesi olan zincir işletmelerde tek merkezden yönetim sağlayarak şubelerde de kullanılabiliyor. Merkezi olarak kontrol edilebilen sistemin gelişmiş yetkilendirme özellikleriyle, kullanıcı ve kullanıcı grupları bazında detaylı fonksiyonel yetkiler tanımlanabiliyor. Programın görünümü de kullanıcı bazında özelleştirilebiliyor.

Senkron Genel Müdürü Erdal Özkan, konu hakkında şunları söylüyor: "Son zamanlarda, sağlık ve zindelik konularına verilen önemin artmasıyla, spa, wellness ve fitness işletmelerine talep hızla artıyor. Lapis, bu tür işletmelerin tüm ihtiyaçlarını uçtan uca ve tek bir çatı altında karşılıyor. Özellikle, rezervasyon, üyelik, satış noktası, kredili alışveriş, müşteri ilişkileri ve erişim kontrol yönetimi gibi fonksiyonlarıyla, önemli verimlilik artışı sağlıyor."


Lapis neler sunuyor?
Müşteri Yönetimi: Müşteri kayıtlarına hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor; müşterilere ait özel gün, sağlık bilgileri takip edilebiliyor; geçmişe dönük hizmet bilgileri izlenebiliyor ve özel indirim oranları belirlenerek her müşterinin kendisini özel hissetmesi sağlanabiliyor.

Satış Yönetimi: Müşteriler çıkışları sırasında bekletilmeden, tek tuşla satış işlemi onaylanıp ödemeler alınabiliyor; ekstra ürün satışları için yeni ekranlar açmak zorunda kalınmadan, aynı fişe anında ekleme yapılarak satış fişi oluşturulabiliyor.

Satış Noktası: Tesis içindeki kafeterya, mağaza, vb. satış noktaları için POS PC kullanılarak, dokunmatik ekran arayüzüyle satış noktaları sorunsuz ve pratik bir şekilde yönetilebiliyor.

Ödeme Sistemi: Tesis içinde nakit para kullandırmadan, akıllı kart uygulamalarıyla kredi yüklemesi yapılarak ya da müşterilere risk limitleri tanımlanarak alışveriş yapma imkanı sağlanıyor.

Rezervasyon Yönetimi: Rezervasyonlar, müşteri tercihleri, personel ve mekan uygunlukları dikkate alınarak hızlı bir şekilde planlanabiliyor; aynı ekranda fikslemeler yapılabiliyor.

Servis Planları: Servis Planlama Sihirbazı ile, müşteri rezervasyonları hızlı bir şekilde alınabiliyor; servis planlarının personel ve mekan bazında günlük ve haftalık olarak görsel listesi yapılabiliyor; servis iptalleri, nedenleriyle beraber listenebiliyor; servis planlarında saat ve personel değişiklikleri yapılabiliyor; servis sonunda hızlı bir şekilde satış fişi oluşturulabiliyor; hangi personelin ne kadar servis verdiği ya da en çok hangi servislerin talep edildiği gibi konularda analiz yapılabiliyor.

Üyelik Yönetimi: Üyelerin tüm aktiviteleri detaylı bir şekilde analiz edilebiliyor; üyelerle zamanında doğru bir şekilde iletişim kurularak üye sadakati maksimum seviyede tutuluyor.

Personel Yönetimi: Personelin çalışma takvimleri tanımlanabiliyor; ürün ve hizmetlerde prim yüzdeleri belirlenerek personel prim hakedişleri anlık hesaplanabiliyor; çalışan performansları anlık görülebiliyor.

Finans Yönetimi: Kasa, banka, çek-senet, cari hesap ve fatura işlemleri pratik bir şekilde takip edilebiliyor; ürün, servis ve müşteri bazında detaylı gelir analizleri yapılabiliyor.

Ürün ve Servisler: Farklı servisler birleştirilerek değişik paketler oluşturulabiliyor, istenildiği kadar depo tanımlanarak stoklar izlenebiliyor; sipariş verilmesi gereken ürün listesi anında alınarak, tedarikçilere hızla sipariş verilebiliyor; mekana çıkılan profesyonel ürünlerin servis bazında kullanımı izlenebiliyor; müşterilere verilen eşantiyon ürünler takip edilebiliyor; ürünlerle ilgili barkodlu takip yapılabiliyor.

Aktif Rapor Teknolojisi: İşletmeye özel raporlar hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanabiliyor; tüm raporlar dinamik bir yapıda olup, sütunlara göre sıralama, filtreleme, gruplama yapılabiliyor; raporlar, kullanıcılara göre değişik formatlarda kaydedilebiliyor.

Mesaj: Müşterilere, kampanya bilgileri, konfirmasyonlar, özel gün kutlamaları gibi bildirimler, SMS ya da elektronik posta ile kolayca yapılabiliyor.

Erişim Kontrol Otomasyonu: Kart ya da biyometrik okuyucular ile giriş çıkış kontrolü online yapılabiliyor.

Geniş müşteri portföyü
Lapis, bugün Taylife Spa, Laveda Spa, Silky Spa, Marriott Otel, Ceylan Intercontinental, Xanadu Resort, Sungate Port Royal Spa, Ela Quality Resort Hotel, Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, Güral Sapanca Wellness Park, Base Life Club, Pleon Sportivo, Sanitas Spa Wellness, Rixos Royal Spa gibi firmalarda başarıyla kullanılıyor.

Senkron Bilgi Teknolojileri hakkında daha ayrıntılı bilgi için www.senkron.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları