23 Ocak 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yaratıcı Genç Girişimciler Aranıyor
15 Nisan 2011 Cuma 14:51

Yaratıcı Genç Girişimciler Aranıyor

JCI Türkiye tarafından gerçekleştirilen Creative Young Entrepreneur Award (CYEA)-Yaratıcı Genç Girişimci Yarışması 2011 başvuruları başladı.

Türkiye dünyanın en genç ve dinamik girişimcilerini barındıran ülkelerden biri. Her yıl pek çok genç girişimci yaratıcı fikirlerle girişimcilik hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Genç girişimcilerin başarı şansını artırmayı hedefleyen pek çok proje ve eğitime imza atan Junior Chamber International (JCI) her yıl alanında fark yaratan, yaratıcı girişimcileri Yaratıcı Genç Girişimci programı kapsamında iş dünyasına sunuyor. Dereceye girenlerin başarılarıyla diğer girişimci adaylarına ilham vermelerini sağlayan JCI aynı zamanda kazanan girişimcilerin ve firmalarının marka bilinirliğine önemli katkı sağlıyor.

Bu yıl Türkiye"de ikincisi düzenlenecek olan Creative Young Entrepreneur Award (CYEA)-Yaratıcı Genç Girişimci Yarışması kapsamında JCI Türkiye yine ülkemizin fark yaratan girişimcilerini duyuruyor olacak. Para Dergisi işbirliği ve Türk Telekom"un desteği ile düzenlenecek yarışmada geçen sene iş dünyasının önde gelen isimlerinden İstanbul Ticaret Odası Başkanı Murat Yalçıntaş, Starbucks Türkiye CEO"su Can İkinci, Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi Osman Ünsal, Türk Telekom Pazarlama İletişimi Bölüm Başkanı İsmail Beyazıt, Özgörkey Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO"su Ali Hakan Sümerval, JCI Türkiye 2010 Başkanı İsmail Haznedar ve Para Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Demir yer almıştı. Bu yıl da iddialı bir jüri oluşturan JCI Türkiye ekibi başvuru sürecine start verdi.

Yarışmaya katılmak isteyen adaylar için geniş bilgi sunulan www.cyeaturkey.org adresinde başvuru formu da yer alıyor. 6 Mayıs 2011 tarihine kadar devam edecek başvuru süreci sonucunda jüri değerlendirmesi ile finalistler belirlenecek. Haziran ayında düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak en başarılı üç girişimci Kasım ayında Belçika"da yapılacak CYEA Dünya Finali"nde Türkiye"yi temsil etme şansı yakalayacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları