02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yapı Krediye Çağrı Merkezi Ödülü
21 Eylül 2008 Pazar 10:38

Yapı Kredi'ye Çağrı Merkezi Ödülü

İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri"nde En İyi Çağrı Merkezi ödülü üst üste ikinci kez Yapı Kredi'nin oldu.

2008"in En İyi Çağrı Merkezleriİstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri'nde En İyi Çağrı Merkezi ödülü üst üste ikinci kez Yapı Kredi"nin oldu. IMI Conferences tarafından düzenlenen ve çağrı merkezlerinin 13 farklı kategoride değerlendirildiği 4.İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri"nde, Yapı Kredi yarıştığı 5 kategorinin, 4"ünde ödüllerin sahibi oldu. Çağrı Merkezi sektörünün önde gelen firmalarından 23 üst düzey yöneticinin jürilik yaptığı değerlendirmelerde Yapı Kredi, 250+ Koltuklu En İyi Çağrı Merkezi, En İyi Çalışan Deneyimi, En İyi Performans Gelişimi kategorilerinde En İyi Çağrı Merkezi seçildi. Ayrıca İşitme Engelliler İçin Online Chat Hizmeti'yle de Jüri Özel Ödülü"ne layık görüldü.

4. İstanbul Çağrı Merkezi Ödül töreninde bir konuşma yapan Yapı Kredi Alternatif Dağıtım Kanalları Yönetimi Başkanı Yakup Doğan, "Geçen sene olduğu gibi bu sene de kendine özgü, yenilikçi ve benzeri olmayan çalışmalarla Türkiye"nin En İyi Çağrı Merkezi seçildik, bundan dolayı çok büyük onur ve gurur duyuyoruz. 700 kişiden oluşan çok deneyimli çağrı merkezi ekibimiz ile ayda yaklaşık 2.5 milyon çağrıya "Hizmette Sınır Yoktur" anlayışımızla cevap veriyoruz. Bu da bizi her zaman en iyi yapıyor" dedi.

Yapı Kredi Bankası, geçen sene de büyük ödül olan En İyi Çağrı Merkezi ve En İyi Performans Gelişimi ödüllerini almıştı.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları