29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yapı Kredi Şube Çalışanları Genel Müdürlükte
20 Haziran 2012 Çarşamba 15:50

Yapı Kredi Şube Çalışanları Genel Müdürlükte

Yapı Kredi, çalışanları arasındaki iletişimi geliştirmek ve farklı iş süreçlerini yakından tanımalarını sağlamak amacıyla yürüttüğü çalışmalara bu yıl “Genel Müdürlükte 1 Gün” etkinliği ile devam ediyor.

İlk kez 2008 yılında Genel Müdürlük’ten 80 yöneticinin şubelerde bir tam gün mesai vermesiyle başlayan projede bu yıl farklı bölgelerden 140 şube çalışanı bir mesai gününü Yapı Kredi Genel Müdürlük ve Bankacılık Üssü’nde 50’den fazla, farklı yönetim biriminde geçirdi. Yapı Kredi’nin her yıl düzenlediği Çalışan Memnuniyeti Anketleri’nin sonucunda ortaya çıkan fikri gelenekselleştiren banka yönetimi bu projeyle karşılıklı diyalogu ve çalışanların birbirlerine karşı empati gücünü artırmayı hedefliyor.

Bu etkinlik çerçevesinde şube çalışanları genel müdürlükteki işleyişi yakından tanıma ve anlama fırsatı yakaladı. Genellikle telefon ve e-mail üzerinden iletişim kuran şube ve genel müdürlük çalışanları bu vesileyle süreçler üzerinde karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Geliştirilmesi gereken alanlarda farklı bakış açıları ile yeni fikirler üretilirken, etkinlik sonrasında hazırlanacak geribildirim raporlarından aksiyon planları oluşturulması hedefleniyor.

Yapı Kredi, çalışanları arasındaki bağı güçlendiren ve sonucunda müşteri memnuniyetini de artıran benzer etkinliklere önümüzdeki yıllarda da devam etmeyi planlıyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları