18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yağmaksan SAPı Seçti
04 Haziran 2009 Perşembe 12:10

Yağmaksan SAP'ı Seçti

Yağmaksan, operasyonel verimliliğini artırmak, daha entegre ve fonksiyonel bir uygulamaya geçmek için bilgi sistemleri altyapısını SAP ile yeniliyor.

Makine ve otomotiv sektörüne yönelik muhtelif talaşlı imalat parçaları, düz dişliler, helis dişliler ve isteğe uygun her türlü özel imalat yapan Yağlılar Makine San. ve Tic. Ltd.Şti., Yağmaksan, 1994 yılında kuruldu. Yağmaksan ürünlerinin büyük bölümünü Siemens AG, Hubner GmbH, Net Components, Gunter Till GmbH ve MAN Türkiye A.Ş. firmalarına gönderiyor.

MBIS danışmanlığında Nisan 2009"da başlayan projenin 5 ayda tamamlanması planlanıyor. Üretim, satış ve finans süreçlerinde operasyonel verimliliğin artırılması, mevcut sisteme göre daha entegre ve fonksiyonel bir uygulamaya geçilmesi, katma değeri olan işler için daha fazla zaman ayrılması ise projenin ana hedefleri arasında yer alıyor.

Bunların dışında, üretim/kalite istatistiklerinin, muhasebe ayağı ile entegre edilerek, süreçlerin birbiriyle bütünleşik bir hale gelmesi ve böylelikle daha sağlıklı bir maliyet yapısına kavuşarak sektörde daha rekabetçi olabilmek hedefleniyor.

Yönetim raporlaması için finans ve lojistik fonksiyonlarını içine alacak ortak bilgi platformunun oluşturulması ve teknolojik olarak gelecekteki gelişmelere açık bir bilgi sistemleri altyapısı amaçlanıyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları