18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Womens Health Ormanı Yeşeriyor
01 Eylül 2008 Pazartesi 17:41

Women's Health Ormanı Yeşeriyor

Kadınlar hakkında bir numaralı bilgi kaynağı Women's Health'ten doğa dostu bir eylem.

Bağımsız yayın kuruluşu Maya Media tarafından yayınlanan yaşam dergisi Women"s Health, ilk sayısı ile birlikte Çekül 7 Ağaç Ormanları"nda, doğaya karşı sorumluluğunu yerine getirerek Women"s Health Ormanı"nı yarattı. Okuyucusunun, her zaman elindeki değerleri korumayı, bireysel farkındalıkların büyük değişimler yaratacağını ve söyledikleriyle değil yaptıklarıyla fark yaratmak istediğini bilen Women"s Health"e siz de kolayca abone olabilirsiniz.

Siz de doğaya katkısı olmak isteyenlerdenseniz Women"s Health"e derginin içindeki formu doldurarak ya da internet sitesi üzerinden abone olun; Çekül 7 Ağaç Ormanları"nda dergiye özel yaratılan Women"s Health Ormanı"nda isminize dikilen bir ağacın sertifikası derginin bir sonraki sayısıyla birlikte adresinize ulaşsın.

Adweek Magazine tarafından dünyanın en iyi dergileri listesinde ilk 10"da yer alan Women"s Health; kadın yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen birçok konuda doyurucu bilgiler içeriyor. Dergide; spor, beslenme, sağlık, iş yaşamı, moda, ilişkiler, güzellik, kişisel gelişim, sosyal hayat, yeni ürün ve teknolojiler gibi pek çok konuda kapsamlı içerik sunuluyor.

Ayrıntılı bilgi için www.womenshealth.com.tr

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları