27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
WMSA Aralık Ayı Eğitim Programı
15 Kasım 2007 Perşembe 11:23

WMSA Aralık Ayı Eğitim Programı

WMSA, Aralık ayı eğitim programı ile İtalya’dan Hindistan’a uzanan dünya mutfakları ve geleneksel Türk lezzetlerinden özel seçmeler ile bayram ve yılbaşı menülerinizi yenileyin.

Whirlpool Mutfak Sanatları Akademisi, profesyonel aşçılık eğitimlerinin yanı sıra, mutfakta vakit geçirmeyi hobi haline getirenlere birbirinden özel ve keyifli programlarla yeni lezzetler sunuyor. WMSA, hem Kurban Bayramı, hem de yılbaşı akşamı için özel menü hazırlamak isteyenlere Aralık ayı programında birbirinden leziz alternatifler sunuyor.

İtalyan Mutfağı’nın özel davet menüsüyle şık bir sofra ile konuklarınızı karşılayabilir, Uğur Gömeç ve ekibinin tavsiyeleri ile İtalyan yemeklerini yapabilirsiniz.

Hint Mutfağı’nı baharatlardan ibaret olduğunu düşünüyorsanız, WMSA’da Hint Mutfağı ile tanışarak keyifli yemekler hazırlayabilirsiniz. Özel yılbaşı yemeklerinin yanı sıra, Japon Mutfağı’nın lezzetli sushilerini yapmayı öğrenerek sofranıza yenilik katabilir ve dostlarınızı iddialı bir yılbaşı sofrasıyla şaşırtabilirsiniz.

WMSA Özel Bayram menüsü ile geleneksel Türk yemeklerini yeniden yorumlamanız ve formunu korumak isteyenlere de bayramın her gününde farklı kış salataları ile alternatif sunmanız mümkün.
WMSA amatörler için organize ettiği kursların dışında, profesyonellere yönelik olarak 26 Kasım 2007 tarihinde başlayan “Profesyonel Yiyecek-İçecek İşletmeciliği” programı, 3 Şubat 2008 tarihine kadar devam ediyor. Program, kendi işletmesini açmak isteyen ve orta ölçekli işletmede yönetici olmak isteyenler için ideal.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları