17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
WipEout® 2048’e İki Yeni İçerik
05 Temmuz 2012 Perşembe 11:25

WipEout® 2048’e İki Yeni İçerik

Sony, mobil haldeyken de yenilikçi bir fütürist yarış oyunu arayışında olanlar için PlayStation® Vita ve PlayStation® 3 eğlence platformlarına özel çok avantajlı paketler sunuyor.

WipEout® 2048 için çıkarılan WipEout® HD ve WipEout® HD Fury genişleme paketleri sayesinde oyun meraklıları, bu muhteşem içeriği ilk kez PS®Vita üzerinde kullanarak, heyecan ve eğlence deneyimini diledikleri yerde yaşıyor. Sony’nin PS®Vita PS®3 sistemleri arasında içerik paylaşımı imkanı tanıyan ayrıcalıklı Cross-Buy özelliği sayesinde oyunseverler, bir ödeyip, iki oynamanın keyfini çıkarıyor. 

WipEout® 2048 için çıkarılan WipEout® HD ve WipEout® HD Fury genişleme paketleri ile yepyeni bir fütürist yarış oyunu arayışındaki oyun meraklıları, evden uzaktayken de ilk defa bu içeriği PlayStation® Vita (PS Vita) üzerinde de kullanma fırsatını buluyor. Bu paketleri PlayStation® 3 (PS3) için satın alanlar da, Sony Computer Entertainment Europe’un (SCEE) sunduğu Cross-Buy özelliği kapsamında oyunu istedikleri şekilde ve zamanda oynayabilmek için PS Vita sürümlerini indirme hakkına sahip olacak.

Cross-Buy ile bir öde, iki oyna
Belirli bir içeriğin daha önce PlayStation® Store üzerinden PS3 sürümünü satın almış olanlara aynı içeriği PS Vita için de ücretsiz sunan Cross-Buy, böylece oyunseverlere bir öde, iki oyna fırsatını sunuyor. Aynı zamanda, Cross-Buy ile PS Vita için içerik satın alan oyun meraklıları, oyunu PS3 üzerinde ücretsiz olarak oynama hakkını da elde ediyor. Aralarında Hustle Kings™, Top Darts™, Motorstorm® RC ve şimdi de WipEout®2048’in bulunduğu bir dizi PS Vita oyunu halihazırda Cross-Buy özelliğini destekliyor.

HD Game Pack ile 12 yeni pist ve araçta ustalaşma fırsatı
WipEout serisinin PS3 sürümü olan WipEout® HD artık WipEout® 2048 – WipEout® HD Game Pack olarak PS Vita üzerinde indirilebiliyor. Sekiz ters pist de dahil olmak üzere 12 yeni pistte kıyasıya yarışırken, 12 yeni araçta ustalaşacaksınız. Böylece, halihazırda WipEout 2048’i fethetmiş olanlar, soğukkanlılıklarını test edecek fütürist bir yarış paketine kavuşmuş olacak.

HD Fury Game Pack ile12 yeni pist ve 24 araca erişim ayrıcalığı
PS Vita için eksiksiz şekilde yeniden tasarlanan PS3 oyununun sonunda halen daha fazlasını isteyenler için Sony, WipEout® 2048 – WipEout® HD Fury Game Pack’i de çıkarıyor. Bu paket, 12 pist ve 24 araca daha erişim sağlıyor.

Yarış tutkusunu mobilken de yaşamak isteyenlerin paketi
Daha da fazla değer elde etmek isteyen WipEout hayranları tüm bu içeriğe, WipEout® 2048 Complete Game Pack içinde erişebiliyor. PlayStation® Store üzerinden indirilebilecek olan pakette, orijinal WipEout® HD PS3 sürümünün yanı sıra PS Vita için yeniden tasarlanan WipEout® Fury genişleme paketi de bulunuyor. 24 pist, 24 araca tam erişim ve dört Zone pisti ile bu, evden uzakta yarış deneyiminden taviz vermek istemeyenler için en üst noktayı sunan bir paket.

PS Vita için bu içeriğin herhangi birini satın alan oyuncular, oyunu PS3 üzerinde de ücretsiz olarak oynamaya hak kazanıyor. Satın aldıktan sonra, tek yapmanız gereken PlayStation® Store “İndirme Listesi”ne girmek ve indirmeye hazır halde sizi bekleyen bu ürünü bulmak. Ayrıca, PS Vita üzerindeki WipEout® 2048 Complete Pack, PS3 için WipEout® HD ve WipEout® HD Fury’i satın almış olan ve halihazırda bunlara sahip olan herkese ücretsiz.

WipEout® 2048 – WipEout® Complete Game Pack - Özellikler
•WipEout® HD ve the WipEout® Fury genişleme paketinin orijinal PlayStation®3 sürümü PS Vita için yeniden tasarlandı
•12 ters pist ve 4 Zone pisti de dahil, toplam 24 pist
•24 araca ek olarak Zone aracına da tam erişim
•Tek oyunculu WipEout® HD ve WipEout® HD Fury kampanyaları
•Genişletilmiş Cross-Play Fonksiyonelliği

WipEout® 2048 – WipEout® HD Game Pack - Özellikler
•WipEout® HD’nin orijinal PlayStation®3 sürümü PS Vita için yeniden tasarlandı
•8 ters pist de dahil, toplam 12 pist
•12 araca ek olarak Zone aracına da tam erişim
•Tek oyunculu WipEout® HD kampanyası.

WipEout® 2048 – WipEout® HD Fury Game Pack - Özellikler
•WipEout® HD Fury genişleme paketinin orijinal PlayStation®3 sürümü PS Vita için yeniden tasarlandı
•4 ters pist ve 4 Zone pisti de dahil, 12 pist
•24 araca ek olarak Zone aracına da tam erişim
•Tek oyunculu WipEout® HD Fury kampanyası
•Genişletilmiş Cross-Play Fonksiyonalitesi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları