17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Whiteboard İle Yaratıcı Çözümler
03 Kasım 2011 Perşembe 10:45

Whiteboard İle Yaratıcı Çözümler

3M™ reklam ürünlerinden Whiteboard Film ve Whiteboard Projeksiyon ekranı, yaratıcı çözümleri ve işlevselliğiyle dikkat çekiyor.

3M™ Reklam Ürünleri’nden 3M™ Whiteboard Film WH-111 ve 3M™ Projeksiyon Ekranı Whiteboard PWF-500 işlevsel oluşları, pratik kullanımları ve estetik görünümleri ile ofislerde profesyonel çözümler sunuyor.

3M™ Whiteboard Film WH-111, iç mekanlarda düz bir yüzeyi istediğiniz şekil ve boyutta bir beyaz tahtaya dönüştürebilmenizi sağlıyor. Ürün bunun yanında daha pek çok işlevsel özelliğe sahip. Yüksek yüzey parlaklığına sahip Whiteboard Film’in yüzeyi üzerine, su bazlı kalemlerle yazı yazılıp silinebiliyor. Geleneksel ayaklı beyaz tahtalara kıyasla toplantı odalarında aktif alanın artmasını sağlayan film aynı zamanda uzun yıllar dayanıklılığını koruyor. Yer tasarrufunun yanı sıra işçilik ve zamandan da tasarruf sağlayan ürün, gerçek anlamda yaratıcı ve prestijli çözümler sunarken işlevselliği de estetikle birleştiriyor. Whiteboard Film ofislerin yanı sıra tüm eğitim kurumları, oyun odaları, hastaneler, restoranlar, kafeler, süpermarketler ve alışveriş merkezlerinde de kullanılabiliyor.

3M™ Whiteboard PWF-500 Projeksiyon Ekranı, hem projeksiyon ekranı hem beyaz tahta filmi olarak kullanılabilmesiyle iç mimaride yer tasarrufu sağlıyor ve fark yaratıyor. Mükemmel görüş açısı sağlayan ve her açıdan uygun parlaklığa sahip olan ürün, normal projeksiyon ekranlarına göre daha hafif oluşuyla dikkat çekiyor. Projeksiyon ekranı aynı zamanda bütün bir duvarı beyaz tahta ve ekrana dönüştürerek yaratıcılık ve üretkenliği de geliştiriyor. 3M™ Whiteboard PWF-500 Projeksiyon Ekranı tüm bu özellikleriyle sunumunuz esnasında tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları