23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Whirlpooldan Origami Ocaklar
09 Kasım 2007 Cuma 11:43

Whirlpool'dan Origami Ocaklar

Dünyanın lider beyaz eşya üreticisi Whirlpool'danleziz yılbaşı yemekleri için tasarım ödüllü origami ocaklar.

Tüketicinin hayatını kolaylaştırmak için geliştirdiği ürünlerle dünyanın bir numaralı, Avrupa"nın lider beyaz eşya ve ev ürünleri markası Whirlpool, 6. his teknolojisiyle donattığı Janus Tasarım Ödülünü kazanan Origami Cooktop ankastre serisi ocaklarını Türkiye"de satışa sunuyor.

Mutfaklarda tasarımıyla fark yaratan Whirlpool, ankastre serisinin gözde parçası tasarım ödüllü Origami ocakları ile yılbaşı sofralarında ayrıntılara önem verenlere bambaşka bir deneyim sunmayı hedefliyor. Tüketicilerine farklı bir dokunma ve görme hissinin yanında, yüksek performans sunan Origami Serisi, kalabalık misafir gruplarından sonra mutfaklarda kullanım ve temizlik kolaylığı ile de tüm ihtiyaçları karşılıyor.

Modüler parçalardan oluşan Whirlpool"un yeni Origami Pişirme Sistemi, ocakları en küçükten en büyüğe kadar her alana sığdırarak mutfakseverlerin yemek repertuarını genişletmeyi hedefliyor. Pek çok tencere ve tavanın kolayca sığabileceği ızgara ve tava destekleri ile ince, düz ve kolayca silinebilen yüzeye sahip olan yüksek teknoloji ürünü Origami Ocak Serisi, sofistike aksesuarları ile pişirme deneyiminde fark yaratıyor.

Hızlı kızartmadan kısık ateşte pişirmeye kadar her türe hitap eden ocak gözlerini bünyesinde barındıran ocak konfigürasyonları ile satışa sunulan Origami Serisi ocaklar yemeğin hazırlanma safhasından sunumuna kadar kullanılan kesme / doğrama tahtası, "Ollar pişirme taşı", tost aparatı, ve "ortak destek" aksesuarları ile birlikte sunuluyor.

Pişirme işleminin özel bir taş olan Ollar taşı üstünde yapıldığı Origami ocaklar, yağ kullanımı gerektirmediği için hem doğal hem de en sağlıklı biçimde et, balık ve sebze pişirmek için ideal bir seçenek. Yüksek sıcaklıkları destekleyen Ollar Taşı, ısıyı muhafaza ederek masada yemeği sıcak tutan bir aksesuar olarak da kullanabiliyor.

Izgara yaparken mükemmel bir denge sağlayan ortak destek aparatı ile satışa sunulan Origami ocaklar, pişirme esnasında ve pişirme sonrasında hızlı başlatma, sıcak tutma gibi birçok fonksiyonu barındırarak zamandan ve enerjiden maksimum tasarruf sağlıyor.

90 yıllık tecrübesiyle, alanında dünyanın en büyük üreticisi, Avrupa"nın en çok satan beyaz eşya ve ev ürünleri markası olan Whirlpool, 170 ülkede faaliyet gösteriyor. Tüm dünyada 200 milyonun üzerinde evde ürünü bulunan dünya devi Whirlpool, 2006 yılından bu yana Vestel mağazalarında tüketicileriyle buluşuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları