23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
WBR İstanbula Çifte Ödül
30 Mayıs 2011 Pazartesi 15:06

WBR İstanbul'a Çifte Ödül

Çırağan Sarayında gerçekleşen Avrupa Kalite Ödülleri töreninde WBR, En İyi Geliştirilen Marka ve En İyi Reklam Filmi ödülleri aldı.

Tüketici beğenilerinin baz alındığı törende İş Bankası, Türk Telekom, Avea, Arçelik gibi Türkiye"nin önde gelen markaları ödüllerle taçlandırıldı. İş, siyaset ve sanat dünyasının en önemli yüzleri bir araya geldi, Mahsun Kırmızıgül New York'ta Beş Minare ve Levent Kırca en iyi komedyen ödüllerini alırken, Petek Dinçöz, Hadise ve Gülşen şarkılarıyla geceye renk kattı. Avrupa Kalite Ödül Töreni"nin parlayan yıldızı ise çifte ödülle ayrılan WBR İstanbul oldu.

Avrupa Kalite Ödüllerinde 23 yıllık tecrübesi ile Türk reklam sektörünün lokomotif ajanslarından olan WBR, Bifa markası için yaptığı yeniden konumlandırmayla En İyi Geliştirilen Marka ödülünü ve ses getiren reklam filmi Bifa Cafebreak Kırmızı Halı ile En İyi Reklam Filmi ödülleriyle geceye damgasını vurdu.

Bu yıl Hürriyet Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri"nde almış olduğu Başarı Belgesi"nin ardından, Tüketici Akademisi tarafından da En İyi Reklam Ajansı ve VARYAP Birileri gelir dünyayı değiştirir kampanyası ile ödüle layık görülmüştü.

WBR İstanbul"un ödüllerini alan ajans başkanı Ertan Özyiğit yaptığı konuşmada "Başarımızın iki önemli anahtarı var. Birincisi kararlı bir müşteri, ikincisi ise strateji ve kreatif kavramlarının doğru yorumlandığı kreateji"dir " dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları