15 Nisan 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
War Rock Kahramanını Arıyor
17 Şubat 2011 Perşembe 15:35

War Rock Kahramanını Arıyor

GamersFirst'ün ilk MMOFPS oyunu War Rock'ın yeni Kahraman Modu (Hero Mode) FPS severleri amansız bir taktik mücadelesinde buluşturuyor.

Ücretsiz oyun keyfinin en popüler adresi GamersFirst"ün FPS tarzı ilk oyunu olan War Rock, çabukluğun yanında taktiksel becerinin ön planda olduğu yeni bir oyun moduyla geliyor.

Kahraman Modu (Hero Mode) adını taşıyan yeni War Rock strateji oyun modu her biri sekiz oyuncudan iki takımın dar alan mücadelesinde geçiyor. Her takım raunt başlarında rastgele seçilen bir Kahraman"a sahip oluyor. Oyun modunda amaç her biri 5 dakika süren rauntlarda yenme limitine ulaşılana kadar rakip takımın Kahraman"ını saf dışı bırakmak oluyor.

Kahraman olmak büyük sorumlulukları beraberinde getiriyor

Oyunda Kahraman"ın sorumlulukları raunt bitene kadar oyun dışında kalmamak ve kendisiyle birlikte müttefiklerini korumaktan oluşuyor. Oyunda Kahraman görevini üstlenenler kendilerini ve dostlarını korumak için kendilerine özgü bazı yeteneklere sahip oluyor. Bir Kahraman"ı ilk önce 3 kez saf dışı bırakan takım oyun modunda zafere ulaşıyor.

Hero Mode ile ilgili daha fazla bilgi için:
http://forums.gamersfirst.com/index.php?showtopic=123225
Facebook - http://www.facebook.com/WarRock
Twitter - @WarRock
Topluluk forumları- http://forums.gamersfirst.com/index.php?showforum=135
YouTube - www.youtube.com/Gamersfirst

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları