16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Wall Street Institute Dil Okulu Bursada
02 Aralık 2007 Pazar 11:05

Wall Street Institute Dil Okulu Bursa'da

Wall Street Institute Dil Okulu, 10. şubesini Bursa Fomara'da açtı.

Dünyanın 28 ülkesindeki 400’ün üzerinde merkezde yılda 200 binden fazla kişinin İngilizceyi rahatça konuşmasını sağlayan Wall Street Institute (WSI) Dil Okulu; İstanbul, Ankara, Eskişehir ve İzmit’ten sonra şimdi de 29 Kasım 2007’de Bursa Fomara’da açıldı.

İngilizce günümüzde lüks değil bir zorunluluk ilkesiyle yola çıkan ve 2007 yılı itibariyle 4 ilde 9 merkezde faaliyet gösteren WSI, Bursa şubesiyle dil okulları zinciri halkasını 10’a çıkarmış oldu. Wall Street Institute Dil Okulları (WSI) Bursa şubesi, Osmangazi Tuğtaş Plaza’da 400 metrekarelik geniş bir alanda İngilizceyi keyifli ve etkili bir biçimde öğrenmek isteyenler için hizmete başladı.

Klasik eğitiminin ihtiyacı karşılamada yetersiz kalması nedeniyle Türkiye’deki eğitim hayatına başlayan ve ‘Anadolu’ya açılma’ hedefi doğrultusunda hızla ilerleyen WSI Dil Okulu, Bursa açılışına özel bir kampanya da düzenledi. Kampanya kapsamında öğrencilere tüm programlarda % 20, World kart sahiplerine ise % 25 indirim uygulanacak.

Anadolu’ya açılıyoruz

Dil okulları halkasına bir yenisini eklemenin ve Bursalılara hizmet sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Wall Street Institute Dil Okulları’nın Yönetim Kurulu Başkanı Dündar Uçar, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “WSI olarak faaliyetlerimize hız veriyoruz. Şirket logosu ve eğitim sisteminden, şubelerin dekorasyonuna kadar büyük bir yapılanma içindeyiz. Yapılanma ve büyüme hedeflerimiz doğrultusunda 1.5 milyon dolarlık yatırım yapacağız. Bunların en önemli ayağı da 10. şubemiz olan Bursa şubemiz oluşturuyor. Bundan sonraki büyümemizi franchise ile sürdüreceğiz. Yakın zamanda çeşitli illerde 30 franchise vermeyi planlıyoruz. Muhteşem, modern ve çağın bütün yeniliklerini içinde barındıran sistemi Anadolu’ya da taşımayı özellikle çok istiyoruz. Büyümeyi hedeflediğimiz iller arasında ilk etapta Antalya, Konya, Kayseri, Adana ve Gaziantep yer alıyor. Yeni yatırımlarla birlikte Anadolu’ya İngilizce’yi öğreteceğiz.”

Wall Street Institute Dil Okulları, bir çocuğun anadilini öğrenme süreci esas alınarak hazırlanan eğitim felsefesiyle İngilizceyi yaşayarak öğretiyor. Herkesin öğrenme temposunun farklı olacağı düşünülerek tasarlanmış sistemde kişiler ders saatlerini ve programlarını da kendileri belirliyor. Wall Street Institute Dil Okulları’nda tamamı yabancı ve anadili İngilizce olan öğretmenlerle İngilizce eğitimi veriliyor.

Wall Street Institute Dil Okulları; ortalama 2, maksimum 4 kişilik sınıflarda, katılımcıların kendi programları doğrultusunda belirlediği esnek ders saatleriyle İngilizce Öğrenme Garantisi veriyor. Yani, haftada ortalama 4 saat eğitime katılan öğrencilere, programları sonunda hedeflerine ulaşamazlarsa paraları iade ediliyor!

Wall Street Institute Dil Okulları’nda kayıt yaptıranlar ayrıca; “The Village” adlı eğitim portalını ücretsiz kullanma hakkını da kazanıyorlar. Böylece, tüm Wall Street Institute’lular “The Village” üzerinden, dünyanın 28 ülkesindeki diğer Wall Street Institute’lular ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca konuşma ayrıcalığına sahip olabiliyorlar. WSI’nin İngilizce öğrenmek isteyenlere sunduğu bir başka kolaylık da banka kredisiyle ödeme yapma imkânı. Kredi kartının limitini kullanmak istemeyen ya da nakit parasını bir başka yerde kullanmak isteyenler için anlaşmalı bankalar aracılığıyla, banka şubesine gitmeden birkaç dakikada kredi çıkarılabiliyor.

Wall Street Institute Dil Okulu Bursa:
Haşim İşcan Cad. Yentürk Sok. Tuğtaş Plaza No:1 Osmangazi/ Bursa

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları