10 Nisan 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vücudunuzu Panasonic ile Dinleyin
06 Temmuz 2011 Çarşamba 12:29

Vücudunuzu Panasonic ile Dinleyin

Panasonic tansiyon aletleri ile vücudunuzu kontrol altında tutarak sağlıklı yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Her an kalp atışlarınız hızlanıp yavaşlıyor, tansiyonunuz bir iniyor bir çıkıyor. Aslında vücudunuz her an size bir şey anlatmaya çalışıyor. Sağlıklı bir yaşam ise vücudunuzu iyi dinleyip ona göre davranmaktan geçiyor. Kullanımı kolay ve pratik olan Panasonic tansiyon aletleri ile tansiyonunuzu ölçmeyi günlük bir alışkanlık haline getirin ve sağlıklı yaşamın tadını çıkarın.

Türkiye kişisel bakım ürünleri pazarına yeni giriş yapan Panasonic, kadın ve erkeklere özel sunduğu kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra, iki farklı modelde sunduğu tansiyon aletleriyle sağlıklı bir yaşam arzulayan herkese hitap ediyor.

Panasonic’in Türkiye’de pratik ve en doğru şekilde nabız ve kan basıncını ölçmek isteyenler için üst koldan tansiyon ölçen modeli EW3106 ile bilekten tansiyon ölçen EW3006 modeli olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor.

Son ölçümlerde tansiyonunuzun kaç çıktığını hatırlayamıyor musunuz? Hiç sorun değil. Bilekten ölçüm yapılmasına imkan tanıyan EW3006 modelinin 90, bilekten ölçüm yapan EW3106 modelinin ise 42 ölçüm hafızası bulunuyor. Panasonic tansiyon aletleri tüm ölçümlerin ortalamasını alma imkanı da sunuyor.

Şişirerek ölçüm sistemine sahip Panasonic tansiyon aletleri, Precise Logic Teknolojisi ve Dijital Filtreleme Teknolojisi sayesinde tıbbi olarak doğruluğu kanıtlanmış, güvenilir ölçümler sunuyor. Panasonic tansiyon aletleri, kolay kullanımı ve güvenilir ölçümleri ile Almanya’daki prestijli test kuruluşunun incelemelerinde pekiyi almayı başaran tek marka olarak dikkat çekiyor. Osilometrik Ölçüm Teknolojisi de tansiyonun yanı sıra damar fonksiyonlarının ölçülmesine de imkan tanıyor.

İnceleme sonucu, Almanya’da yayınlanan Öko Test dergisinin Mayıs 2010 sayısında yer aldı. Eğer Panasonic tansiyon aletleri olarak düzenli olarak ölçümlerinizi gerçekleştiriyorsanız, hastalıklar daha gelmeden önleminizi alırsınız. Panasonic tansiyon aletlerinin hipertansiyon uyarı özelliğinin yanı sıra düzensiz nabız atışı saptama özelliği de bulunuyor. 3 satır geniş ekranlı Panasonic tansiyon aletlerinin büyük göstergeleri, ileri yaştaki hastalar tarafından rahatlıkla okunabiliyor. Ayrıca alkalin pillerle çalışan Panasonic tansiyon aletleri çalışırken ses de çıkarmıyor.
EW3106 Tansiyon Aleti Tavsiye edilen Perakende Satış Fiyatı: 99 TL
EW3006 Tansiyon Aleti Tavsiye edilen Perakende Satış Fiyatı: 79 TL

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları