18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VODATECHe İki Ödül
04 Ekim 2007 Perşembe 11:51

VODATECH'e İki Ödül

Türkiye’nin ilk dış kaynak kullanımlı çağrı merkezi olan VODATECH, 2. İstanbul Çağrı Merkezi Ödüllerinde 2 ayrı kategoride ödül aldı.

Çağrı Merkezi sektörünü biraraya getiren, İMİ Conferences tarafından 26-28 Eylül 2007 tarihleri arasında gerçekleştirilen “3. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı & Fuarı” kapsamında yer alan 2. İSTANBUL ÇAĞRI MEREZİ ÖDÜL TÖRENİ 27 Eylül 2007 Perşembe akşamı Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda gerçekleştirildi.

Çağrı Merkezi sektörünün büyük bir heyecanla beklediği ödül gecesinde Cemil İpekçi tarafından özel olarak hazırlanan ödüller, 14 kategoride sahiplerini buldu.

2. İstanbul Çağrı Merkezi Ödül Töreni’nde “Yılın En İyi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” ve “Çağrı Merkezi Expo 2007’nın En İyi Ürünü” kategorilerinde iki ayrı ödülü Türkiye’nin ilk dış kaynak kullanımlı çağrı merkezi olan VODATECH aldı.

“Yılın En İyi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” olarak VODATECH çalışanlarından Dilek Çakmak ödüle layık bulundu.

Çağrı Merkezi Expo 2007’nın En İyi Ürünü olarak seçilen, VODATECH’in geliştirdiği “360 Derece Performans Yönetim Sistemi Yazılımı” ise fuar süresince yapılan demolarda ziyaretçiler tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Birbirini tamamlayıcı nitelikte iki kategorideki ödüllerin VODATECH’te toplanmış olması doğru, şeffaf, hızlı performans yönetiminin bireysel başarıya, dolayısı ile hizmet kalitesine katkısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Sektörün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileri ve çalışanlarının yoğun katılımı ile gerçekleşen ödül töreni Ferhat Göçer’in keyifli konseri ile tamamlandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları