24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafonedan Tek Fatura
15 Aralık 2007 Cumartesi 11:38

Vodafone'dan Tek Fatura

Vodafone yeni hizmetiyle, yüksek miktarda hatta sahip olan kurumsal müşterilerine hayatı kolaylaştırıyor.

Vodafone, aboneleri için hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Vodafone yeni uygulamaya koyduğu Tek Fatura Hizmeti ile şirketlere ait tüm kurumsal ve faturalı hatların tek ve/veya birden fazla grup altında toplanmasını ve her bir grup için tek bir fatura kesilmesini sağlıyor. Bu hizmetiyle her bir hat için ayrı bir fatura gönderimi yerine, tek bir fatura gönderimini hizmete sunan Vodafone, tüm GSM numaralarının faturalarını da, tek bir işlemle ödeyebilme imkanı sunuyor.

İki farklı seçenekten biri sizin için

Vodofone’un bu yeni hizmeti, Tek Maliyet Merkezli ve Birden Fazla Maliyet Merkezli olmak üzere iki seçenekten oluşuyor. Tek Maliyet Merkezli Tek fatura hizmetiyle, şirketlere ait tüm hatlar tek bir çatı altında toplanabiliyor ve tüm hatlar için Tek Fatura oluşturulabiliyor. Birden Fazla Maliyet Merkezli tek fatura ile de şirketlere ait tüm hatlarda, bölge ve/veya departman bazlı gruplandırma yapılabiliyor ve birden fazla Tek Fatura oluşturulabiliyor. Tüm bu hizmetler şirketlere muhasebeleştirme ve ödeme kolaylığı, zaman tasarrufu ve tek noktadan kontrol sağlıyor. Bu arada, Tek fatura hizmetine hat ekleme ve çıkarma işlemleri yapılabiliyor ve Vodafone bu hizmeti ücretsiz olarak abonelerine sunuyor.

Tek Fatura Hizmetiyle ilgili ayrıntılı bilgi; Vodafone Shop’lardan, 0542 444 7005’den ve www.vodafone.com.tr Internet adresinden edinilebiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları